خانه > اخبار > اطلاعیه ها > زمستان رو به پایان است…

زمستان رو به پایان است…

از خدای منان شاکریم و خرسندیم که در کنار هم زمستانی سرد را پشت سر گذاشته و طلوع گرم آفتاب بهار را نظاره میکنیم. وستروس به همراه شما عزیزان نخستین گام هایش را در روزهای سرد پاییز و زمستان طی کرد. دست در دست هم مشکلات، اختلافات، محدودیت ها و کمبودها را با عشق بهار با هم بودن سپری کردیم و با رسیدن نوروز مصممیم تا گام های بلند تری برای خدمت به علاقه مندان دنیای نغمه یخ و آتش بر داریم.
این اولین نوروز با هم بودن ماست، به امید خدا که آخرین نخواهد بود.
عیدتان مبارک… و اما عیدی:

تا به حال شده با خودتان فکر کنید که چقدر جالب میشد اگر در اتاق شخصیتان کلکسیونی مربوط به دنیای وستروس داشته باشید؟ کلکسیونی متشکل از کتابهای اورجینال، نسخه بلوری سریالها، نقشه های چاپ شده هفت قلمرو پادشاهی، پوستری از خاندان مورد علاقه، لیوانهایی منقش با نشان خاندان ها و… داستان وقتی جالب تر میشد که نشان دست (THE HAND OF THE KING) را روی لباستان گیره کنید و جیبهایتان را پر از سکه های وستروسی کنید. این فکر چندان دور از واقعیت نیست! (هر چند اگر در ایران هستید کارتان کمی دشوارتر خواهد بود)

در این مقاله قصد معرفی سکه های وستروسی را داریم!

مطالعه مقاله

۲ دیدگاه

  1. نوروز همه فرخنده.

    ولی زمستان در راه است …

  2. علیرضا ابراهیمی

    نوروز رو به همه‌ی ایرانیان و البته تمام طرفدارن “نغمه‌ای از یخ و آتش” تبریک می‌گم. برای ما زمستان تمام شد درسته ولی برای اونا… زمستون هنوز تو راهه
    Winter Is Still Coming 🙂

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*