«

»

آمار متفاوت تعداد بینندگان دو قسمت اول فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت

f4b996dcee32dd6cf206c7fc5f5723b7

همانطور که میدانید درست شب قبل از نمایش قسمت اول از فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت، ۴ قسمت اول این فصل به صورت غیر قانونی در اینترنت منتشر شد. با توجه به این فاصله کم، تاثیر آن بر تعداد بینندگان قسمت اول مشخص نشد و این قسمت با ۸ میلیون بیننده پر بیننده ترین اپیزود سریال تا کنون بود. اما قسمت دوم این اقبال را نداشت و برای اولین بار در پخش مجموعه میزان بینندگان یک قسمت از بینندگان فصل قبل کمتر شد. قسمت دوم فصل ۵ حدود ۶٫۸۱ میلیون بیننده داشت در حالی که ۶ قسمت از فصل چهارم سریال بینندگان بیشتری داشتند. باید دید که آیا این میزان کاهش بیننده تا اپیزود چهارم ادامه خواهد داشت یا خیر و آیا پس از آن با رشد تعداد بینندگان مواجه خواهد شد یا خیر.

5 دیدگاه

Skip to comment form

 1. ali74

  آمار سه قسمت اول خیلی مهمه این آفت ممکنه باعث تجدید نظر مسئولان شبکه نسبت به روش ادامه کار بشه اما بنظرم آمار بینندگان در قسمت چهارم(کسایی که از طریق تلویزیون و شبکه اصلی یعنی اچ پی او نگاش میکردن)دوباره بره بالا و ما در قسمت پنجم شاهد شکستن رکورد بیننده ها نسبت به قسمت اول باشیم

 2. farnood

  هر کس قسمت اول رو دید اینقدر کنجکاو ماجرا ….. مخصوصا سانسا شدن که رفتن بقیشو دیدن شاید این دو قسمت بعدی هم کم باشه ولی بزودی از قسمت ۵ به بعد دوباره رشد میکنه …..

 3. saeed

  به نظر من قسمت پنج همه رکوردها رو میزنه چه قانونی و چه غیر قانونی

 4. مارتل

  سلام به همه دوستان
  یه سوال داشتم
  زیرنویس فصل ۱-۴ رو که اشتباهش خیلی کم باشه و یه ذره تخصصی تر باشه مث زیرنویس فصل ۵ که بچه های این سایت دارن زحمتشو میکشن جایی سراغ ندارین؟!؟!
  اگه کسی داره خودش ممنون میشم یه جا آپلود کنه لینکشو بده!
  ممنون

  1. FAHIMEH

   http://subscene.com/subtitles/game-of-thrones-second-season/farsi_persian/921861

   من خودم از زیرنویسهای مهرزاد و عماد و میلاد استفاده میکنم که واقعا خوب هستند و با بقیه زیرنویسها مقایسه شون کردم.حتی زیرنویس بچه های این سایت به اون خوبی نیست.
   لینک بالا رو هم برای مقایسه گذاشتم ببینید.

   http://subscene.com/subtitles/game-of-thrones-second-season/farsi_persian/921861

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *