خانه > اخبار > اخبار سریال > در فصل دوم خاندان اژدها، کورلیس ولاریون رسماً دستِ ملکه رینیرا خواهد بود!

در فصل دوم خاندان اژدها، کورلیس ولاریون رسماً دستِ ملکه رینیرا خواهد بود!

آخرین باری که ما سرنخ‌های خود را از فصل گذشته رها کرده‌ایم، رینیرا تارگرین در آستانه‌ی جنگی همه جانبه با برادر ناتنی‌اش، اگان تارگرین دوم بود که در حال حاضر بر تخت آهنینی نشسته است که از زمان جوانی به رینیرا وعده داده شده بود. رینیرا اگر می‌خواهد از این درگیری پیروز بیرون بیاید، باید تمام منابعی را که در اختیار دارد، به کار گیرد.

این به معنای نزدیک نگه داشتن متحدانش، از جمله کورلیس ولاریون، ثروتمندترین لرد در وستروس و فرمانده ناوگان عظیمی از کشتی‌هاست. کورلیس تمایل دارد تا از رینیرا در این جنگ حمایت کند، زیرا او مادر نوه‌هایش (نوه‌هایی که دست کم نام خاندان او را یدک می‌کشند) است و همسرش رینیس ولاریون هم در کنار اوست. در کتاب «آتش و خون» از جرج آر. آر. مارتین، رینیرا از کورلیس به عنوان دست خود نام می‌برد و این اساساً او را مشاور ارشد ربنبرا می‌کند. این یک حرکت ساده است. شما مردی را که به عنوان دشمن خود نمی‌خواهید، بهتر است تا او را دوست خود بدانید.

رینیرا تا پایان فصل اول سریال خاندان اژدها هنوز کورلیس را دست خود نکرده بود، اما در تریلرهای جدید فصل دوم، شات کوتاهی از کورلیس وجود دارد که سنجاق دست ملکه را روی کتش وصل کرده است. این همان سنجاقی است که دست‌های مختلف پادشاه و ملکه را با آن‌ در بازی تاج و تخت ملاقات کرده‌ایم؛ از جمله ند استارک، تیریون لنیستر، تایوین لنیستر، و کایبرن.

پیش‌تر نیز به این اشاره ‌کرده بودیم که در جناح سبزها نیز سر کریستون کول جانشین اوتو های‌تاور می‌شود و پس از برکناری اوتو، به مقام دست پادشاه اگان منصوب می‌شود.

بار دیگر، فصل دوم سریال خاندان اژدها ۲۸ خرداد به تلویزیون بازخواهد گشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*