خانه > اخبار > اخبار سریال > عوامل سریال بازی تاج و تخت اعتراف می‌کنند که برای ساخت سریال به HBO دروغ گفته‌اند.

عوامل سریال بازی تاج و تخت اعتراف می‌کنند که برای ساخت سریال به HBO دروغ گفته‌اند.

بازی تاج و تخت عظیم‌ترین برنامه پخش شده در تلویزیون در دهه اخیر چه از نظر بودجه و چه از نظر بیننده بود. ساخت چنین مجموعه بزرگی شوخی ندارد. عوامل سریال و مدیران HBO اما در همان ابتدا حتی به موفقیت قسمت پایلوت هم شک داشتند. کارگردانان بازی تاج و تخت دیوید بنیوف و دی بی ویس فاش کردند که آن‌ها حتی مجبور شدند دروغ بگویند تا سریال را در مسیر درستی قرار دهند.

در کتاب «آتش نمی‌تواند اژدها را بکشد» نویسنده و سردبیر هفته‌نامه سرگرمی، جیمز هیبرد، مجریان برنامه، بازیگران و عوامل فیلم جزئیات جالبی را درباره این سریال نشان می‌دهند. دیوید و دن اعتراف کردند که به HBO درباره محتوای این سریال دروغ گفته اند!
عوامل سریال خاطر نشان کردند: «این سریال دقیقاً آن چیزی که ما به آن‌ها گفتیم نبود.»
بنیوف می‌گوید: «دروغی که ما گفتیم این بود که یک سریالِ محدود و کم‌هزینه است، که در مورد شخصیت‌ها است.»

ویس گفت: «ما می‌دانستیم که بیشتر افرادی که تصمیم گیر هستند قصد ندارند چهار هزار صفحه مارتین را بخوانند تا به بزرگ‌تر شدن اژدهایان و نبردهای مهم در سریال برسند.»
او همچنین ادامه داد: «ما با خودمان حساب کرده بودیم که آن‌ها این موضوع را نمی‌فهمند حداقل تا زمانیکه دیگر خیلی دیر شده باشد!»

سرانجام قمار این دو نفر به نتیجه رسید و سریال عظیمی را ساختند. مدیران HBO در ابتدا مردد بودند زیرا در تلاش قبلی خود ضرری ۱۰۰ میلیون دلاری را متحمل شده بودند. رم (Rom)، یک درام Medivial age با بودجه‌ای کلان درباره وقایع شهری باستانی قبل از پخش فصل دوم در سال ۲۰۰۷ کنسل شد تا در هزینه‌های تولید صرفه جویی کنند.

شما چه نظری در مورد این افشاگری دارید؟!

۱ دیدگاه

  1. به نظرم اینقدر که به این دو نفر بخاطر فصل آخر گات تاختیم و فحش دادیم واقعا بی انصافی بود .بخاطر این دو نفر بود که زیباترین تجربه سریالی ما ساخته شد و کاش بخاطر پنج قسمت آخر این همه تلاششون رو نادیده نمی گرفتیم .من همیشه فکر میکردم طرفداران گات آدمایی با فهم و درک بالا هستند ولی اواخر گات واقعا زیر سوال بردیم شعور خودمون رو با رفتارها مون .کلا با نیمه ی پر لیوان کاری نداریم اون یه ذره جای خالی برامون مهمه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*