خانه > اخبار > اخبار سریال > چهار اسپین آف برای سریال بازی تاج و تخت ساخت خواهد شد.

چهار اسپین آف برای سریال بازی تاج و تخت ساخت خواهد شد.

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۵_۲۲-۲۵-۱۲

براساس اخبار منتشر شده شبکه HBO تایید کرده است که چهار اسپین آف برای عنوان سریالی پرطرفدار خود یعنی بازی تاج و تخت خواهد ساخت. اسپین آف به یک فیلم یا سریال یا رمان هست که مشتق از یک اثر دیگرییه و می‌تونه براساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگه باشه. اسپین‌آف می‌تونه جزئیات بیشتری رو از داستان یک سریال دیگه نشون بده (ممکن هست آن جزئیات چندان مهم نباشن) و یا حتی می‌تونه داستان متفاوتی داشته باشه و ممکنه برخی از بازیگران آن سریال در اسپین‌آف حضور داشته باشند. اکثر اسپین‌آف‌ها معمولا بر اساس سریال‌ها و فیلم‌های بسیار موفق ساخته میشن.

به نقل از Variety شبکه HBO چهار نویسنده را برای ساخت این چهار اسپین آف استخدام کرده است که به شکل زیر می‌باشند :

⭕️ Max Borenstein (Godzilla, Kong: Skull Island)
⭕️ Jane Goldman (Kingsman: The Golden Circle, X-Men: First Class)
⭕️ Brian Helgeland (L.A. Confidential, Mystic River)
⭕️ Carly Wray (Mad Men, The Bastard Executioner)

این چهار نویسنده به همراه مارتین، بنیوف و وایس برروی این پروژه‌ها همکاری خواهند کرند. هر چند بنیوف و وایس دیگر در کنار این پروژه حضور نخواهند داشت.حال باید دید که شبکه HBO و مارتین قصد ساخت چه چیزی را دارند. آیا این چهار اسپین آف همگی روایت گر گذشته جهان وستروس و داستان بازی تاج و تخت هستن یا نه ما شاهد یک دنباله یا پس درآمد نیز برای سریال بازی تاج و تخت نیز خواهیم بود ؟

احتمال افزایش اپیزودهای فصل هشتم وجود دارد. در طی خبر ساخت اسپین آف سریال بازی تاج و تخت گفته شد احتمالا فصل هشتم شش یا هشت قسمت خواهد داشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*