خانه > اخبار > اخبار سریال > اسامی فیلمبرداران و تدوین‌گران فصل ۷ مشخص شد!

اسامی فیلمبرداران و تدوین‌گران فصل ۷ مشخص شد!

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۵_۲۰-۴۷-۲۲

چندی پیش ما از اسامی کارگردانان فصل ۷ خبردار شدیم و الان میشه حدس‌هایی راجع به وایراستاران و فیلم برداران فصل ۷ زد که در ادامه براتون میگیم.

فیلمبرداران:

فیلمبردار به طور مستقیم با کارگردان در مراحل تولید و پیش از تولید کار میکنه.بیشتر فیلم برداران همراه با یک کارگردان خاص در یک قسمت کار میکنند که معمولا هم با هم رابطه ی خوبی دارن. این راجع به تمام فیلمبرداران فصل ۷ صحت داره و از اونجایی که کار فیلمبردار همراه با تمام شدن مرحله ی تولید تمام میشه تمام فیلم برداران فصل ۷ کارشون پایان یافته.

فیلم بردار قسمت های ۱و ۷  گرگوری میدلتون خواهد بود که قبلا با کارگردان جرمی پودسوا  کار کرده و از اونجایی که او برای هر ۴ اپیزود کار پودسوا در فصل ۵و ۶ (که برای قسمت home نامزد یک جایزه ی امی شد) فیلم برداری کرد مشخص بود که این دو نفر با هم کار خواهند کرد.

فیلم بردار قسمت ۲و ۳ احتمالا  پی.جی دیلون خواهد بود که او با کارگردان مارک مایلود کار خواهد کرد. او قبلا یک قسمت در فصل ۲ فیلم برداری کرد و همچنین برای هر دو اپیزود میلود در فصل ۶ با او همکاری کرده.ا و قرار بود برا ۵ قسمت در سریال فیلم برداری کنه از اونجایی که تا به حال ۳ قسمت را فیلم برداری کرده پس برای فصل ۷ دو قسمت باقی خواهد ماند. با اینکه معلوم نیست او با چه کارگردانی همکاری خواهد کرد ولی فیلم برداری دو قسمت با میلود این احتمال رو قوی میکنه.

فیلم بردار قسمت۴ و ۵ رابرت مکلاکلن خواهد بود که با کارگردان مت شاکمن همکاری خواهد کرد.او ۶ قسمت از سریال تاج و تخت رو فیلم برداری کرده و دو بار هم برای امی نامزد شده. کمی قبل اعلام شد که او ۸ قسمت از سریال رو فیلم برداری میکنه که این یعنی دو قسمت برای فصل ۷ باقی خواهد ماند. ملکلاکلن به طور مستقیم نگفته که روی فصل ۷ کار کرده ولی نشونه های قوی ای برای اینکار وجود داره. همچنین از اونجایی که شاکمن کارگردان جدیدی در سریال محسوب میشه همکاری کردن این فیلم بردارحرفه ای با او کاملا معنی میده

و بلاخره فیلم بردار قسمت ۶ جاناتان فریمن است که قبلا با آلن تیلور همکاری داشته.او تا به حال روی ۸ قسمت کار کرده که شامل دو قسمت از کار  آلن تیلور در فصل ۲ میشه. این تایید شده که او بر روی فصل ۷ کار میکنه و با توجه به همکاری اونها در فصل ۲ این احتمال زیاد هست که در این فصل با هم همکاری کنند.

پس لیست فیلم برداران فصل ۷ به این صورت است:

*️⃣ Episode 1: گرگوری میدلتون
*️⃣ Episode 2: پی.جی دیلون
*️⃣ Episode 3: پی.جی دیلون
*️⃣ Episode 4: رابرت مکلاکلن
*️⃣ Episode 5: رابرت مکلاکلن
*️⃣ Episode 6: جاناتان فریمن
*️⃣ Episode 7:گرگوری میدلتون

تدوین‌گران:

تدوین‌گران مثل فیلم برداران به صورت مستقیم با کارگردانان کار میکنند. فیلم هارو بررسی میکنند و قسمت ها رو به هم پیوند میدند پس تدوین‌گران معمولا با یک یا دو کارگردان کار میکنند.

نفر اول کریسپین گرین هست که با کارگردان جرمی پودسوا کار خواهد کرد. این به این معناست که کار بریدن و ادیت قسمت های ۱ و ۷ در دستان اوست. گرین تا به حال ۹ قسمت از ۳ سال اخیر سریال رو ادیت کرده که شامل هر ۴ قسمت کار پودسوا میشه پس احتمال همکاری اونها خیلی زیاده.

نفر بعد تیم پورتر هست که دو قسمت ۲ و ۶ رو ادیت خواهد کرد پس به این معناست که با مارک مایلود و آلن تیلور همکاری میکنه. با توجه با اینکه قبلا درهر دو قسمت میلود با همکاری کرده، همکاری اونها اصلا عجیب نیست. همچنین پورتر برای ادیت قسمت ۶ بهترین انتخاب خواهد بود چون قبلا بهترین قسمت های سریال رو ادیت کرده (او دو قسمت هاردهووم و جنگ حرامزادگان رو ادیت کرده و یک جایزه ی امی هم برنده شده) و از اونجایی که این فصل ۷ قسمت داره قسمت ۶ اپیزود بزرگ فصل خواهد بود. (بجای قسمت ۹ در فصل‌های ۱۰ قسمتی)

ادیتور قسمت ۳ نیز جسی پارکر خواهد بود که با مارک میلود همکاری خواهد کرد.او بر روی قسمت مردان شکسته فصل ۶ کار کرده و بخاطر همکاری کردن پورتر در قسمت ۲ با میلود او فقط با یک قسمت ۳ باقی میمونه.

ادیتور اخر کتی وایلند هست که بر روی قسمت ۴ و ۵ با کارگردان مت شاکمن همکاری خواهد کرد. او ۱۶ قسمت از سریال رو ادیت کرده و برنده‌ی یک امی برای قسمت “رقص اژدهایان” هست.

پس لیست ادیتور های فصل ۷ به این شکل است:

*️⃣ Episode 1: کریسپین گرین
*️⃣ Episode 2: تیم پورتر
*️⃣ Episode 3: جسی پارکر
*️⃣ Episode 4: کتی وایلند
*️⃣ Episode 5: کتی وایلند
*️⃣ Episode 6: تیم پورتر
*️⃣ Episode 7: کرسپین گرین

و البته نیازی به گفتن نیست که فصل ۷ به افراد توانایی سپرده شده اکثر اونها قبلا در سریال کار کردند و و برای کارهایشان نامزد یا برنده ی جایزه شدند! پس فصل ۷ در دست افراد توانایی هست.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*