خانه > اخبار > اخبار سریال > حضور هودور در پروموی جدید چه معنایی داره؟ آیا او در فصل ۷ حضور خواهد داشت؟

حضور هودور در پروموی جدید چه معنایی داره؟ آیا او در فصل ۷ حضور خواهد داشت؟

 

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۰۱-۲۶-۳۸

فصل ۷ سریال تاج و تخت هنوز اکران نشده ولی شبکه‌ی HBO به تازگی تعدادی پرومو این اواخر منتشر کرده است، که راجع به شخصیت‌های سریال تاج و تخت بودن. در پرومو آخری که منتشر شده است تعدادی از شخصیت ها رو دیدیم که لباسی که توی فصل ۷ میپوشن رو پوشیده بودن. یکی از این شخصیت ها کریستین نارن یا همون هودور هست.

هودور در فصل ۶ توسط وایت واکر ها تکه تکه شد.این پرومو فقط شامل شخصیت های فصل ۷ هست پس حضور او چه معنایی میتونه داشته باشه.
اگر هودور در فصل ۷ حضور داشته باشه پس احتمالا به عنوان وایت حضور داره.کریستین راجع به این موضوع قبل از فیلم برداری فصل صحبت کرد و به نظر موافق نمیومد.او گفت:

“همونقدر که من دوست دارن به سریال برگردم و به عنوان وایت بازی کنم ولی بنظرم اشتباهه. احساسات زیادی درگیره وکمی مسخرس که او رو برگردونن.اگر بخوان همچین کاری کنن احتمالا با یک روش جالب اینکارو میکنن.بهر حال هر اتفاقی بیافته خوب تموم نخواهد شد.یک هودور زامبی یک تفکر زیبا نیست.”

پادشاه شب از قدرت های هودور استفاده خواهد کرد ودیدن هودرو به صورت وایت برای افراد خاندان استارک مخصوصا برن سخت خواهد بود. برای طرفداران هم سخت خواهد بود و اینکار حتی برای HBO هم یکم زیادی تیره هست.

همچنین هودور در پرومو مث وایت ها نیست. لباس هایش هم پاره نیستن و چشم هایش هم ابی نیستن. پس لزومی نداره که به وایت تبدیل شه همچنین ممکنه او توی یکی از سفر های برن به گذشته حضور داشته باشه چه در مسیرش به وینترفل یا در مسیرزاغ سه چشم، شایدم حضور او هیچ معنی ای نداشته یا شاید برای اینکه هواداران گمراه شن حضور داشته.هرچیزی ممکنه باید منتظر بمونیم تا ببینیم.

۱ دیدگاه

  1. با تشکر از سایت خوبتون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*