خانه > اخبار > اخبار سریال > مصاحبه‌ای ناب از بنیوف و ویس پس از پایان سریال!

مصاحبه‌ای ناب از بنیوف و ویس پس از پایان سریال!

این مصاحبه شوکه کننده از شبکه استار، یک شبکه تلویزیونی پولی ژاپنی که سریال را پخش می‌کرد، منتشر شد و در آن از میراث سریال و تأثیر آن بر زندگی دو تهیه کننده و همچنین تأثیر جهانی سریال سوأل شد.

ویس در پاسخ گفت:

«برای اینکه سریال به چیزی که هست تبدیل بشه، یک سال نه و دو سال نه و بلکه ده سال از زندگیمون رو صرفش کردیم تا به این سطح برسه. البته با کمک تمام افرادی که پشت دوربین بودن‌…»

بنیوف نیز گفت:

«ما اصلا فکرشو هم نمی‌کردیم که سریال اینقدر قدرتمند و بزرگ بشه. اوایل که فیلمبرداری رو توی ایرلند شمالی شروع کردیم، افراد محلی ازمون می‌پرسیدن دارید چیکار می‌کنید و وقتی ما می‌گفتم داریم روی سریال بازی تاج و تخت کار می‌کنیم، می‌گفتن این بازی تاج و تخت دیگه چیه؟ اما موقع فیلمبرداری فصل سوم که رسید همونا داشتن کتابای مارتین رو می‌خوندن و ما احساس کردیم یه آگاهی عمومی داره شروع می‌شه.»

پس از پایان فصل نهایی اولین اظهار نظر تهیه کنندگان در مورد این فصل بالاخره منتشر شد. از بنیوف در مورد سکانس مورد علاقه‌اش در این فصل سوال شد:

«ازونجایی که برین از تارث از شخصیت‌های مورد علاقه‌ی منه، اون صحنه‌ای که واقعا دوسش داشتم، موقعیه که جیمی برین رو شوالیه می‌کنه. نقطه بسیار جذابی در داستانه و چهره گوئندولین هم در اون سکانس عالیه … احتمالاً من هزار بار اون سکانس رو دیدم و هربار هم منو مسحور می‌کنه، باعث می‌شه به هیجان بیام و لذت ببرم. من عاشق اون صحنه‌ام.»

در مورد صحنه پر بحث استارباکس نیز بنیوف پاسخی فیلسوفانه اما با کمی طنز می‌دهد:

«فکر می‌کنم این یه رسمه که بافندگان فرش‌های ایرانی از روی عمد کمی اشتباه موقع بافت می‌کنند، چون تنها خداونده که کارها رو بی نقص انجام میده‌. بنابراین در مورد ما، فکر می‌کنم که این همون اشتباهست.»

ویس با شوخی حرفهای بنیوف را قطع کرد:

«دقیقاً به همین خاطره که من اون لیوانو اونجا گذاشتم تا نشون بده ما بی نقص نیستیم.»

البته بنیوف شوخی را کنار گذاشت و گفت:

«ما اونقدر روی جان و دنریس تمرکز داشتیم که اصلا متوجه اون لیوان نشدیم. به همین خاطر اولش اصلا باورم نمی‌شد (که چنین سوتی‌ای دادیم) و بعدش حسابی خجالت زده شدم. چجوریه که ما اونو وسط صحنه ندیدیم؟ و الان در نهایت، فقط یه شوخیه برامون. این مورد فقط یه اشتباه بود و الان به نظرمون و برامون خنده داره.»

سرانجام در مورد ۳۲ نامزدی در امی سوال شد که ویس بار دیگر از تمامی بازیگران و دست اندرکاران سریال تشکر کرد و گفت که باورش نمی‌شد که سریال بار دیگر رکوردی جدید ثبت کند:

«یه سورپرایز بود؟ اصلا نمی‌دونستم انتظارشو داشتیم یا نه! حداقل تصور من این بود که فصل قبلی اوجمون بوده و در بهترین حالت توی یکی دو مورد و شایدم کمتر نامزدی داشته باشیم. من برای تمام تیممون خوشحالم. برای تمامی بازیگرا و عوامل پشت صحنه که تونستن نامزدی رو دریافت کنن. تمام اونا باعث شدن که بهشون افتخار کنم. چون ما می‌دونیم که چقدر زحمت کشیدن. ما هر روز توی این ده سال شاهد تلاش‌هاشون بودیم.»

بنیوف نیز به شوخی گفت:

«یکمی بامزه هم هست. وقتی کسی نامزد می‌شه باید برای مراسم به لس آنجلس بیاد و ده تا از بازیگرا و تعداد زیادی از عوامل هم باید حضور پیدا کنن و این یعنی ما دوباره می‌تونیم دور هم بنوشیم و‌ مست کنیم.»

۱ دیدگاه

  1. این شیر خر خورده ها نمیتونن فقط خفه بشن بلکه ما یادمون بره چیکار کردن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*