خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر پایان سریال را ستایش می کند!

سوفی ترنر پایان سریال را ستایش می کند!

در حالی‌که فیلمبرداریِ فصل‌۸ سریال بازی تاج ‌و ‌تخت به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شود، ستارگانِ این سریال هم بدشان ‌نمیاد که به حاشیه‌های پایانِ این سریال دامن بزنند. این‌بار سوفی ترنر(سانسا استارک) بعد از وعده‌ی فصلی خونین‌تر، در مصاحبه‌‌ی اختصاصی با دیجیتال اسپای در مورد آنچه پیشِ روست، صحبت کرده است.

 

“واقعا غیر قابلِ پیش‌بینیه پایانِ این سریال در مقابل نحوه‌ای که اکثر سریال‌ها به اتمام می‌رسند. برای من – بدون کنار گذاشتن یا جا انداختن چیزی – راضی کننده است که چقدر پایان بندی این سریال غیرقابل‌پیش‌بینی است . مردم با تئوری‌های بسیار زیادی از سوی هواداران در مورد چگونگی پایانِ این سریال روبرو هستند. چه کسی در چه مکانی  یا چه کسی در کنار کسِ دیگر در آن لحظه خواهد بود . من بشخصه از پایانِ سریال بسیار راضی‌ام و فکر می‌کنم هواداران نیز راضی خواهند بود . باید دید! “

نمی‌دونم … تئوری‌های زیادی از سمتِ هواداران هست. شوکه میشوم اگر که هیچکس درست پایانِ سریال را پیش‌بینی نکرده باشد  اما اگر این شو همه را تا لحظه‌ی آخر در شگفتی نگه دارد، چه چیزی بهتر از این ! . ما فقط باید تا سال ۲۰۱۹ صبر کنیم تا ببینیم چه پیش‌می آید. ترنر همچنین در مورد اینکه چگونه گیم آف ترونز از رمان‌های جورج آر.آر مارتین در فصل‌های اخیر فاصله گرفته، گفت که خودِ جورج ارزوی موفقیت برای گردانندگان این سریال کرده. برداشت آنها از اینکه سریال به کدوم ‌سمت ممکنه بره حاصل از خواندنِ کتاب‌ها تا به الان هست. آنها هنوز به داستان وفادارند و کاراکترها به‌ نحوی عمل می‌کنند که از آنها انتظار می‌رود .

در گذشته ، بنیوف و ویس گفته بودند علیرغمِ وجود تفاوت‌هایی، سریال اساسا در مکانی یکسان با  کتاب‌ها تمام خواهد شد. مارتین به آنها در مورد پایانی که سال‌ها پیش در ذهن داشت و حرکت می‌کنند توضیح داده اما اون چون‌حینِ نوشتن، چیزهایی را کشف می‌کند، تفاوت ها از اینجا آغاز می‌شود .

اما برگردیم به فصل ۸: جایی که ترنر همه را با افشای این حقیقت که باید منتظر صحنه‌های اکشنِ سلسله وار زیادی باشیم ، شوکه کرد .

“اونا مسلما شعله‌های جنگ را افروخته‌‌تر کرده اند و صحنه‌هایی عالی از نبرد‌های باشکوه دارند، مطمئن باشید .”

در پایان، ترنر دوباره تاکید کرد که خالکوبی های مرتبط با گات هیچگونه ربطی به قسمت‌های آخر این سریال نداشته چون در اینصورت واقعا احمقانه بنظر میاد .

” این خیلی احمقانه است ، که من خالکوبی های قسمت‌ آخر را روی بدنم بزنم، درست قبل از پخشِ فصل آخر این سریال “

منم موافقم ، شما چطور ؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*