خانه > اخبار > اخبار سریال > آیا کار سوفی ترنر در سریال بازی تاج و تخت تمام شد؟

آیا کار سوفی ترنر در سریال بازی تاج و تخت تمام شد؟


چند ماه قبل، سوفی ترنر (سانسا استارک) از احساس خواندن فیلمنامه فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت به همراه دیگر عوامل و بازیگران سریال گفته بود:

«واقعا تلخ و شیرینه. سخت بود. آخر فیلمنامه آخر، اونا با صدای بلند گفتن پایان بازی تاج و تخت. تا اونو خوندن تقریبا همه اشکشون سرازیر شد. کارشون (منظور دن ویس و دیوید بنیوف، دو تهیه کننده سریال هستن) تحسین برانگیز بود. هممون دست میزدیم و تشویق میکردیم. شگفت انگیز بود.»

اگر خواندن فیلمنامه تا این حد فوق العاده بود، ببینید فیلمبرداری آن چگونه میتواند باشد! امروز سوفی ترنر توییتی دیگر ارسال کرد که طرفداران از آن برداشت کرده اند که احتمالا فیلمبرداری او در سریال کاملا به پایان رسیده است.

«شگفت انگیزه. قلب من ناگهان شکست و پر از احساس شد. یه روز زیبا، ناراحت کننده و تلخ و شیرین.»

آیا سوفی ترنر حس خود از پایان فیلمبرداری اش در سریالی را بروز داده که از ۱۳ سالگی مشغول بازی در آن است؟ یا کاملا چیزی بی ربط؟ شاید داشته ساندویچی درست می کرده و ناگهان به زمین افتاده و همه مواد آن پخش زمین شده؟

اگر امروز پایان فیلمبرداری او‌ در سریال بوده باشد، بهتر است فکر نکنید حتما لزومی به مردن او وجود دارد. چرا که بازیگران مختلف، زمان های متفاوتی را برای فیلمبرداری دارند و این بخشی از روند تولید است.

در کل فیلمبرداری این فصل بسیار طولانی تر از فصل گذشته شده است و تا ژوئن ادامه دارد و اگر موارد باقی مانده صحنه های نبرد باشد، طبیعی است که ترنر نقشی در آن نداشته باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*