خانه > اخبار > اخبار سریال > امیلیا کلارک: «پایان بازی تاج و تخت چیزیه که هیچکدوم فکر اونو هم نمیکردیم!»

امیلیا کلارک: «پایان بازی تاج و تخت چیزیه که هیچکدوم فکر اونو هم نمیکردیم!»

photo_2018-05-18_12-46-55

در حالیکه بسیاری از بازیگران سریال بازی تاج و تخت در شهر سویل به سر میبرند، امیلیا کلارک در جشنواره فیلم کن حضور و فعالیت هایی پیرامون انتشار فیلم سولو دارد. او بارها در این روزها روی فرش قرمز رفته و مصاحبه های متعددی را داشته و در پی آنها، این مصاحبه با Variety است که در ادامه خواهید خواند.

 

بیایید مستقیم به قسمت هایی از صحبت های او برسیم که در مورد بازی تاج و تخت چیزهایی میگوید. او در مورد اسپویل ها نگران است: «احساس میکنم حتی چشمام دارن همه چی رو لو‌ میدن. فکر کنم اکثر مردم علاقه ندارن بدونن.»

اگرچه امیلیا اکنون در سویل نیست اما اذعان دارد که در وسط فیلمبرداری سریال است و احساسات خود در مورد پایان بازی تاج و تخت را اینگونه بیان میکند:

«واقعا حسی مثل حس ترک خونه رو به آدم میده. چه حسی داره؟ خیلی هیجان انگیزه اما در عین حال ناراحت کننده و ترسناک هم هست … چون گات کل زندگی من بود. کل بیست سالگی من بود و بعدش یه سری چیزای دیگه. هرچی که داشتم، بود.»

خوشبختانه او مطمئن است که تمامی لحظات را به یاد دارد. البته روند ثبت به خوبی و آنگونه که برنامه ریزی شده بود، پیش نرفت. «من از هر روز و هر لحظه کار خاطره نویسی میکردم و اگه روزی پیر شم، میتونم بهش رجوع کنم و به یاد بیارم که چه احساسی داشتم. اکثر جملات دفترچه خاطرات من شامل «پام صدمه دیده»، «خسته ام»، «داره بارون میاد» و ازین جمله هاست. به عقب برمی گردم و میبینم فقط یه مشت غر و نق نوشتم! »

امیلیا ادعا میکند که چیزی در مورد پایان سریال نمیداند: «منظورم اینه که همه ما یه ایده هایی داریم، درست نمیگم؟ اما چیزی که رخ میده، چیزیه که هیچکدوم فکر اونو هم نمیکردیم! من کاملا مطمئنم.»

در کل امیلیا در مورد موضوعات زیادی صحبت کرد اما بخش دیگری که به نظر به سریال بازی تاج و تخت مربوط است، سوالی است که از او پرسیده شد: «چه حسی دارد که نقش زنانی قوی را در فیلمها و سریالها بازی کنی؟»

پاسخ امیلیا به این سوال بسیار جالب و قابل توجه است:

«یه صفت دیگه پیدا کنین. لعنت بهش! من فقط نقش زنان رو بازی میکنم. اگه قوی نیست، پس چیه؟ شما میگین چیز دیگه ای هم هست؟ واقعا مورد ضعیف هم هست؟ شما فکر میکنین که یه رهبر توی فیلم میتونه ضعیف باشه؟ پس خواهشا دیگه لفظ زنان قوی رو بکار نبرین. فقط زنان باشه. یا بپرسین چه حسی داره نقش یک رهبر زن رو در یک فیلم بازی کنی؟ یا چه حسی داره نقش کسی که قدرتمنده بازی کنی؟  منظورم اینه که، خدای من، کلی سوال دیگه میشه پرسید. خیلی از این قضیه ناامید میشم. شما چیزی از مردان قوی نمیشنوین، مگه اینکه منظورتون مقایسه قدرت فیزیکی اونا باشه. یا از پسرا بپرسی چه حسی داره قوی بودن؟!»

او همچنین تایید کرد که حداقل در مورد سریال بازی تاج و تخت، او همان مقدار پولی را  از اول سریال دریافت کرده که بازیگران مرد سریال دریافت کرده اند. و این اتفاق همیشه در سریالهای پر خرج نمی افتد.

علاوه بر این مصاحبه، امیلیا در گفتگو با هالیوود ریپورتر نیز در مورد بازی تاج و تخت مطالبی را گفت:

وقتی در مورد صحنه مورد علاقه اش در سریال پرسیدند، از صحنه پایانی میسا گفت. جایی که برده های تازه آزاد شده یونکای از او استقبال میکنند. همچنین ملاقات اولش با تیریون لنیستر … او همچنین گفت که صحنه ای در فصل هشتم ساخته خواهد شد که می تواند جزو صحنه های مورد علاقه اش باشد.

همچنین در مورد فصل هشتم گفت: «اوج بدبختیه. فقط رفته رفته داره بهتر میشه!»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*