خانه > اخبار > اخبار سریال > کیت هرینگتون به دیگر بازیگران گروه در شهر سویل پیوست و بارانداز پادشاهی دوباره خبرساز شده است !

کیت هرینگتون به دیگر بازیگران گروه در شهر سویل پیوست و بارانداز پادشاهی دوباره خبرساز شده است !

هشدار اسپویل

تنها کمی پس از حضور گروه تولید در شهر سویل، محل بنای ایتالیکا یا همان دراگون پیت، گروهی از بازیگران نیز در آنجا حضور یافتند. اما غیبت برخی از بازیگران اصلی کار کمی سوال برانگیز بود تا اینکه بالاخره یکی از آنها، کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو نیز به گروه پیوست.

” لیدی استارک ” یکی از هواداران بازی تاج و تخت، که شاهد رسیدن کیت هرینگتون به هتل محل اقامت گروه بود،فیلمی را در  توییتر با ما به اشتراک گذاشت.

اگر در جریان نیستید، باید یادآور شویم که مطمئنن هستیم تمام بازیگرانی که در سویل تا امروز حضور یافتند، برای ضبط سکانس‌های مربوط به خودشان هستند، نه برای گول زدن ما، حضور در مهمانی و یا همراهی دیگر اعضا. ( هرچند که هیچ چیزی رسمن تایید نشده و تمام تئوری‌های احتمالی نیز قابل تامل هستند. ) باید بدانید که سکانس‌های مربوط به دراگون پیت با حضور جان اسنو، برن استارک، سانسا استارک، آریا استارک، داووس سی‌ورث، برین، سم تارلی، گندری، رابین ارین، وریس، جوراه مورمانت، یارا گریجوی، گری ورم ( این دو نفر اخیرا در محل دیده شده‌اند. )، تیریون لنیستر، جیمی لنیستر، سرسی لنیستر، پادشاه شب و البته جکن هگار و ویف ضبط میشوند.

شاید یک پارتی باشد! به هر‌حال، غایب بزرگ این جمع دنریس تارگرین هست! امیلیا کلارک هنوز مشغول اکران فیلم جدیدش در شهرهای مختلف هست، و این احتمال وجود دارد که کاراکتر دنی نیز به زودی به جمع اضافه شود و یا با معجزه‌ی فیلم ( نرم افزارها ) به سکانس‌های مربوطه اضافه شود. شاید هم نه!

دیگر غایبان جمع که بسیار سوال برانگیز هست!  همراهان دنی همگی حضور دارند، به جز میساندی و همراهان همیشگی سرسی کایبرن و مونتین و البته یورون نیستند. البته که در این میان تیون گریجوی، تورماند، بران و پادریک  را نیز نباید فراموش کرد، آنان هم غایب هستند. اگر حدس ما در مورد اینکه سکانس پایانی سریال در ایتالیکا در حال ضبط است، درست باشد، این انتظار هست که برخی از این کاراکترها مرده اند!

در ادامه‌ی اخبار، باید بهتون بگیم که بارانداز پادشاهی، پایتخت وستروس هم دستخوش تغییراتی شده است. تا اینجا متوجه شدیم که قرار است دیوار‌های پایتخت فرو بریزند، حالا میتوانیم بگوییم که این اژدهایان هستند که دیوارها را تخریب میکنند، درست است؟

به گزارش یک رسانه‌ی محلی در بلفاست، چند روز پیش برای ساکنان اطراف استودیو تایتانیک این اخطاریه آمده که در روز جمعه شرایط کمی امنیتی خواهد شد و درست یک روز پس از آن در دیوارهای ساخته شده، خرابی های زیادی ایجاد شده بود که حتما تصادفی نبوده است.

همچنین یکی از هواداران که از افراد بومی منطقه هست، با عکس‌هایی از دیوارها، برج‌ها و دروازه ها به ما اطلاع داده که اثرات آتش بر روی دیوارها قابل مشاهده هستند. همچنین یک تصویر از صفحه‌ی سبز بزرگی که قبلا پشت دیوارها نصب شده بود، فرستاده که نشان دهنده‌ی یک آتش فوق العاده عظیم هست.

بنابراین احتمال زیاد، اژدهایان به پایتخت حمله کرده‌اند. اژدهایان دنی، ریگال و دروگون قدرت این تخریب را دارند. و البته که ویسریون اژدهای نامیرای پادشاه شب هم این توانایی را دارد. اما همه‌ی اینها فرضیات و حدسیات ما هست، و همچنان تا سال آینده چیزی کاملا مشخص نیست.

ویدیو مربوط به حضور کیت هرینگتون در سویل:

تغییرات ایجاد شده در دیوارهای پایتخت در طول دو روز:

ویدیو آتش سوزی آنسوی دیوارهای پایتخت در استودیو تایتانیک:

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*