خانه > اخبار > اخبار سریال > نویسنده یک از اسپین آف های سریال نگرانی ها و مسائلی از این پروژه را مطرح کرد!

نویسنده یک از اسپین آف های سریال نگرانی ها و مسائلی از این پروژه را مطرح کرد!

سریال بازی تاج و تخت رو به اتمام است اما به نظر میرسد تماشاگران شانس دیدن دنیای وستروس را بار دیگر در شبکه HBO خواهند داشت. چرا که این شبکه درگیر کار روی چندین اسپین آف برای این سریال است. برایان هلگلند، نویسنده و کارگردان، به طرفداران سریال در مورد این اسپین آف ها هشدار داد و گفت که طرفداران منتظر چیزی شبیه به بازی تاج و تخت نباشند و قطعا این سریالها (اگر همگی به مرحله ساخت برسند) چیزی کاملا متفاوت خواهند بود.

هلگلند در طی مصاحبه ای از سختی ساختن یک داستان دنباله دار از جهانی که جرج مارتین در نغمه هایی از یخ و آتش ساخته است، گفت.

«همه در تمام دنیا عاشق این سریالن. مارتین دنیایی رو ساخته که همه تصور میکنن اون دنیا حقیقیه. اونا دوست دارن که شخصیت هارو ببینن و فکر میکنن این شخصیتها خیلی زنده ان و همین باعث شده که دنیاش فوق العاده باشه. شانس ناکامی بیشتر از شانس موفقیت توی ساخت چنین داستانیه.»

این نویسنده و کارگردان چیزی از محتوای طرحی که مینویسد، لو نداد اما از پیچیدگی هایی در مورد ساخت طرح داستانی و اینکه احتمالا هیچکدام از بازیگران اصلی در آن نخواهند بود و به طور کل چهره هایی آشنا هم نخواهیم دید، گفت.

او توضیح داد که مردم میتوانند داستانی را ببینند که :«شاید مربوط به حوادث ۱۰۰ سال قبل از چیزی که الان میبینن، باشه و شاید مربوط به حوادث ۱۰۰ سال بعد از این.»

از آنجایی که این اسپین آف ها هنوز در مرحله اولیه یعنی نوشته شدن هستند، باید منتظر بمانیم و ببینیم که پروژه مربوط به هلگلند میتواند از این جلوتر رفته و تبدیل به سریال شود یا خیر؟!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*