خانه > اخبار > اخبار سریال > کدام یک از عوامل بازی تاج‌و‌تخت در دراگون‌پیت مشغول ضبط هستند؟!

کدام یک از عوامل بازی تاج‌و‌تخت در دراگون‌پیت مشغول ضبط هستند؟!

هفته‌ی گذشته، گروه تولید گات، ایتالیکا، محل ویرانه‌های روم در اسپانیا ( یا همان دراگون پیت ) را بستند. این مکان تا ۱۸ می بسته خواهد ماند. ما هنوز نمیدانیم که چه کسانی آنجا حضور خواهند داشت، اما گروه تولید مشغول بازسازی لوکیشن به شکل فضایی هستند که در قسمت پایانی فصل هفتم دیدیم.

پوسترهای اخطار برای ممنوعیت فیلمبرداری و پرواز دورن در مکان نصب شده اند. به گزارش یکی از مخاطبان در روز ۸ می، کار آغاز شده است:
《بالاخره گروه رسیدند و پرواز دورن در اکثر مکان‌های سانتیپونثه اعلام شده است.》

تا به اینجای کار که هرچه ضبط شده سکانس‌های متفاوت از فضا بوده است. یک سایت محلی اسپانیایی که همیشه هم گزارشات خوبی به ما میدهد گفته که بازیگران هم کارشان را از امروز شروع خواهند کرد.

ما فکر میکردیم که لوکیشن دراگون‌پیت، محل‌های اضافی دیگر ( در همان محدوده ) نمیخواهد. اما به گزارش LSR ، اچ بی او با همکاری مقامات مسئول در حال جستجو برای لوکیشن‌های دیگر نیز در همان روستا هست. از بازیگران اصلی هنوز خبری نیست. جستجو برای پیدا کردن مکان‌های دیگر، میتواند دلیل این زمان طولانی فیلمبرداری در روستا باشد. ضبط سکانس‌های مربوط به دراگون پیت در اپیزود ” اژدها و گرگ ” در حدود یک هفته زمان برد. و طبق گزارشات سکانس‌های مربوط به فصل هشتم تا اواسط می طول میکشد، که دو هفته میشود و البته این زمان شامل ضبطی که تا الان انجام شده، نمیشود. مکان‌های جدید و هر چیز جدیدی در این زمان، مسائل رو برای ما پیچیده تر میکند.

به نظر میرسد که اولی جکسون، دوست پسر میسی ویلیامز ( آریا استارک ) عکسی از او در تعطیلات در شهر سویل منتشر کرده است. شاید میسی یکی از بازیگرانی باشد که در محل دراگون‌پیت حضور خواهد یافت.

در ادامه به عکس میسی دقت کند، روی سایه‌ای که در عینکش افتاده زوم کنید. یکی از هواداران بومی معتقد هست که این تصویر هتل آلفونسو در سویل هست که کست بازی تاج و تخت در طول فیلمبرداری سکانس‌های دراگون‌پیت در آن اقامت داشتند.

بنابراین به نظر میرسد، آریا به پایتخت بازمیگردد. امیلیا کلارک در نیویورک است و کیت هرینگتون هم گویا در ویلز هست. اما زمان زیادی هست تا آنها هم به گروه بپیوندند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*