خانه > اخبار > اخبار سریال > “کاریس فن هاوتن” درباره “ملیساندرا”یی آسیب پذیرتر در فصل هفتم سریال “بازی تاج و تخت” خبر داد.

“کاریس فن هاوتن” درباره “ملیساندرا”یی آسیب پذیرتر در فصل هفتم سریال “بازی تاج و تخت” خبر داد.

ما خیلی درباره نقش ملیساندرا در فصل هفت سریال صحبت نکرده‌ایم، اما میدانیم که او در آن حضور دارد. با حضور کم او در تریلر فصل هفتم فهمیدیم که قرار است او به “دراگون استون” برگردد، که این بدین معناست که او میخواهد با “دنریس” و گروهش صحبت کند.

طبق گزارشی از “اکسپرس”، اخیرا “کاریس فن هاوتن” در مصاحبه‌ای به صورت خیلی مختصر درمورد مقصد “ملیساندرا” توضیح داده است. او زیاد درمورد اتفاقات توضیح نداد ولی گفت که در اپیزودهای آینده، “ملیساندرا”یی آسیب پذیر خواهیم دید.

به نظر میرسد این ادامه هلال داستانی “ملیساندرا” در فصل ششم می‌باشد، وقتی که فهمیده بود درباره “استنیس” و بازگرداندنه او اشتباه می‌کرده، و بیهوده دختر او، “شیرین” را زنده زنده سوزاند. ملیساندرا:

‘خیلی سخت بود که برای یک مدت طولانی ازش دفاع کنم، خیلیم تلاش کردم که اینکارو بکنم. خیلی خوشحال شدم وقتی که او (ملیساندرا) فهمید که اشتباه می‌کرده و این او را دوباره برای من زنده کرد.’

این اتفاق در پایان فصل ششم افتاد، وقتی که داووس، ملیساندرا را با اعمال و شخصیتش رو به رو کرد و “جان اسنو” او را از شمال تبعید کرد. میتوانیم منتظر اتفاقاتی از این دست در فصل هفتم باشیم. بهترین بازیگر برای این نقش، برای اینکه بالاخره این حباب ترکیده شود، تا کمی ضعف را حس کند

“فن هاوتن” دلایلی برای آسیب پذیر بودنش در این روزها دارد. در آگوست سال ۲۰۱۶، کمی قبل از شروع فیلم برداری فصل هفت، اولین فرزند او به دنیا آمد، و اولویت‌های او به همین دلیل تغییر کرد. او همچینین گفت درست بعد از تولد فرزندش سکانس هایی را خراب کرده:

“کمی زود بود، فرزندم خونه بود و من سره فیلمبرداری در اتاق سبز، متاسفانه نتوانستم ادامه دهم و گفتم که میخواهم بروم خانه تا پیش پسرم باشم.همه اینها برایم بی اهمیت شد، این فیلم به شدت مهم است ولی وقتی بچه دار می‌شوید، دیگر چیزی به جز فرزندتان مهم نیست. “

بسته به دیدگاه شما، این میتواند خوب یا بد باشد که “فن هاوتن” سکانس سوزاندن “شیرین” را درست قبل از تولد فرزندش بازی کرد. در حال حاضر او فکر میکند که اگر قرار بود سکانس را بعد از مادر شدن بازی کند، نمی‌توانسته این کار را بکند.

” یادم است وقتی فیلم نامه را خواندم با خودم گفتم این بدترین سکانسی است که قرار است بازی کنم! ولی درواقع نمیتواستم احساس واقعی آن را درک کنم. فقط میدانستم کار وحشنتناکی است و الان نمیتوانم هیچ برنامه ای در تلویزیون را به همراه فرزند یا حیوانات یا هرچیز دیگری نگاه کنم. وقتی کسی مادر می‌شود، خیلی روحیاتش آسیب پذیر تر میشود.”

در روز ۲۶ تیر که فصل جدید منتشر میشود، بیشتر حرف های الان “ملیساندرا” را خواهیم فهمید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*