خانه > اخبار > اخبار سریال > سریال بازی تاج و تخت برای فیلمبرداری فصل هشتم به Dubrovnik باز میگردد

سریال بازی تاج و تخت برای فیلمبرداری فصل هشتم به Dubrovnik باز میگردد

وقتی زمان فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت آغاز میشود، هیچ مکانی به اندازه مقر پادشاهی یعنی Dubrovnik اهمیت ندارد. با اینکه درست از پس از فصل پنجم، این مکان کمتر مورد استفاده قرار گرفته است، با اینحال تهیه کنندگان سریال درست از فصل دوم به بعد هر فصل برای فیلمبرداری تعدادی از صحنه ها به این مکان سر میزنند و فصل هشتم نیز استثنا نخواهد بود.

 

بنا به گزارش The Dubrovnik Times عوامل سریال چادرهایی را در دروازه پایل واقع در شهر قدیمی Dubrovnik برای نگهداری تجهیزات و دوربین ها قرار دادند.

آنها در نزدیکی قلعه Lovrijenac هستند که بک گراند صحنه ملاقات تیریون و واریس و همچنین خلیج پایل، محل بدرقه میرسلا توسط سرسی در فصل دوم و همچنین بازگشت جسد میرسلا در فصل ششم، بود.

البته ممکن است که فیلمبرداری و یا عکس برداری در این مکان مدت مدیدی طول نکشد. با این حال وقتی شما یک مقر پادشاهی عظیم برای استفاده خودتان میسازید، باید تا جا ممکن از آن استفاده کنید. در کل فیلمبرداری در این مکان ممکن است هر روزی رخ دهد، بدون نیاز به حضور دیگران و یا تمهیدات بیشتر!

با این حال The Dubrovnik Times گزارش داده که بسیاری از ستارگان اصلی سریال و با توجه به شایعات لو رفته کیت هرینگتون (جان اسنو) در این مکان حضور پیدا خواهند کرد. در حال حاضر کیت هرینگتون برای فیلمبرداری در ایسلند است. پس ممکن است در این میان سفرات کوتاهی صورت گیرد.

بازی تاج و تخت باعث رونق کسب و کار در این شهر شده است و اگر برای فصل پایانی نیز گذری به این شهر داشته باشند ، باعث خشنودی اهالی آنجا خواهد بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*