خانه > اخبار > اخبار سریال > فیلمبرداری فصل هشتم در لوکیشن وینترفل آغاز می شود!!

فیلمبرداری فصل هشتم در لوکیشن وینترفل آغاز می شود!!

photo_2017-12-02_05-38-01

شبکه HBO مدتی است که در حال آماده سازی برای کلید زدن فیلمبرداری فصل پایانی مجموعه پرآوازه ی خود، یعنی بازی تاج و تخت است. اما تا کنون هیچ مکان و مجموعه فیلمبرداری را حداقل در فضای باز ندیده ایم. اما اکنون @alinaastark  در توییتر خود، تصاویری را به اشتراک گذاشته که گویا تولید، به یکی از قابل توجه ترین لوکیشن ها رسیده و از شواهد این گونه بر می آید که فیلمبرداری در وینترفل آغاز میشود.


در توییت @alinaastark آمده که:

« فیلمبرداری در مانی گلس (محل استقرار لوکیشن وینترفل) در جربان است. افراد زیادی در سایت هستند و رفت و آمد ماشینها، بسیار زیاد است.»

بله، تولید در مانی گلس آغاز شده و بار دیگر هم خیل عظیمی از شایعات و اخبار به بیرون روانه خواهد شد که طاقت ما را در انتظار کشیدن برای فصل هشتم، یقینا طاق خواهد کرد.

از طرف دیگر، در شمال و ورای دیوار (که خراب شد!) فیلمبرداری در حال آماده شدن است. دقیقا همانجایی که در سال گذشته، ویسریون کشته شد.

نوبتی هم که باشد، اکنون نوبت سازه های غول پیکر اسرار آمیز استودیو تایتانیک است که در بلفاست سر به آسمان کشیده اند. و از قرار معلوم هم هر روز در حال بزرگتر شدن هستند. علیرغم شک و شبهه هایی که در میان طرفداران به پا کرده، همچنان خبری دقیق، موثق و قابل استناد وجود ندارد.

بخاطر روند وسعت گرفتن سازه های استودیو تایتانیک، @alinaastark احتمال میدهد که اینها، همه از بارانداز پادشاه باشد و رد کیپ را در بلفاست ببینیم که در جای خود، تصوری منطقی به نظر می آید. البته باید توجه داشت که پس از سیر باگ های امنیتی HBO و سخت گیری هایی که درباره محرمانه ماندن فیلمنامه فصل هشتم وجود دارد، تنها میتوان به چیزی اطمینان کرد که قرار است از آنتن HBO به نظاره بنشینیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*