خانه > اخبار > اخبار سریال > شخصیت جدید و نقش های نامعلوم دیگر برای فصل ۸

شخصیت جدید و نقش های نامعلوم دیگر برای فصل ۸

فیلم برداری فصل ۸ رسما آغاز شده؛  از فیلم برداری در صحنه ی وینترفل گرفته تا فیلمبرداری در ساختمان بزرگی در بلفاست. اکنون هم اخبار جدیدی راجع به اسم شخصیت جدید در فصل ۸ سریال تاج و تخت منتشر شده است.


متن زیر حاوی اسپویل خفیف است.

بنابر سایت  watchers on the wall به نظر می آید خانم Danielle Galligan برای نقشی به نام سارا انتخاب شده است. با توجه به حرف های آنها تنها باری که اسم سارا در کتاب نغمه ی یخ و آتش آمده مربوط به سارا فری هست. سارا فری نوه ی والدر فری(که به قتل رسید) است. پس به نظر می آید یا ما شاهد بازگشت خاندان فری هستیم، یا ممکن هست که شخصیتی جدید و نامربوط باشد.

نفر بعدی ای که سایت واچرز معرفی کرد Emer McDaid هست که به نظر می آید فیلم برداری او برای نقش نامشخص در فصل ۸ پایان یافته و چون فیلمبرداری او اینقدر زود تمام شده، میشه حدس زد او نقش کوچکی داشته است.

باز هم خبر داریم! Alice Nokes هم عکسی در اینستاگرامش با Galligan و McDaid و تگ:”و فیلم برداری تمووم شد!” منتشر کرد که بنظر می آید نقشی در فصل ۸ خواهد داشت.

و بالاخره شرکت انتخاب بازیگر Independent Agency به صورت پنهانی اعلام کرد که Thomas Finnegan, Conor Maguire, Emer McDaid, Eileen McCloskey و Katie Tumelty به لیست بازیگران سریال بزرگ تلویزیونی پیوستند. حضور دوباره McDaid نشان میدهد به سریال تاج و تخت اشاره شده و بقیه ی نقش ها هم مربوط به این سریال است. این شرکت قبلا نیز افرادی را برای بازی در سریال تاج و تخت انتخاب کرده مثل Sara Dylan بازیگرخدمتکار سرسی Bernadette.

آیا خاندان فری از طریق سارا به سریال باز خواهد گشت؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*