خانه > اخبار > اخبار سریال > کادر تولید مجموعه بازی تاج و تخت، برای فیلمبرداری فصل هشتم به ایسلند میروند!

کادر تولید مجموعه بازی تاج و تخت، برای فیلمبرداری فصل هشتم به ایسلند میروند!

شبکه HBO چندین بار برای فیلمبرداری قسمت هایی از مجموعه بازی تاج و تخت به ایسلند رفته است. میتوان به یاد آورد که در فصل دوم، آنگاه که جان توسط مردمان آزاد گرفته میشود، یا در فصل سوم، در هنگام راهپیمایی جان و ایگریت به سمت دیوار و یا همین چند وقت پیش، ماجراجویی جان برای گرفتن زامبی با همراهانش در فصل هفتم، همه و همه در ایسلند ضبط شده بود. حال گویا دوباره کادر تولید عزم ایسلند کرده اند تا فصل هشتم را فیلمبرداری کنند.

تیم GoT قرار است چند روزی در ایسلند بماند. حدود ایام فیلمبرداری، در ماه فوریه سال آینده هست و جالب اینجاست که دما، در این موقع از زمستان سرد و خشن ایسلند، به ۱۵- سانتی گراد میرسد که واقعا سرمای سختی را برای کادر تولید به ارمغان خواهد آورد.

در درجه دوم، آنچه اهمیت می یابد، قصد از حضور در  آب و هوای بسیار سرد و طاقت فرسای ایسلند است.

هنوز نمیدانیم، این موقعیت ها نظیر کدام مناطق از وستروس هستند. پیشتر دیده بودیم که از ایسلند، برای مناطق آنسوی دیوار، گاها شمال و حتی اطراف مرین هم استفاده شده بود و حالا هم که زمستان از راه رسیده و ما میتوانیم احتمال هر نقطه از وستروس، حتی حومه بارانداز پادشاه را هم محتمل بدانیم.

گفتنی است هنوز لوکیشن ها دقیقا مشخص نشده اند و انتخاب دقیق موقعیت ها، بسته به الگوی بارش برف امسال، در روزهای آتی انتخاب خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*