خانه > اخبار > اخبار سریال > هشدار: اسپویل های متعدد از فصل هشتم!!

هشدار: اسپویل های متعدد از فصل هشتم!!

دو لوکیشن اصلی بازی تاج و تخت، در جنگ های بزرگی درگیر خواهند بود!

درست است که فصل هفتم در جایگاه خودش عظیم بود، اما در خدمت آماده سازی بستر مجموعه برای پایان بازی نیز بود؛ بنابراین فصل پایانی قرار نیست صلح و آرامشی ببینیم! در حقیقت اینطور که از تولین جزئیات قطعی عملیات متوالی پیش تولید، متوجه شده ایم؛ سازه ها مربوط به دو جنگ عظیم فصل هشتم است؛ و البته که بیش از دو جنگ را شاهد خواهیم بود.

پس از گذشت یک هفته از آغاز فیلمبرداری در مانی گلس، شاهد نتیجه ی کار انجام شده هستیم و با نگاهی به وضعیت لوکیشن وینترفل، میفهمیم که چگونه اتفاقاتی را باید انتظار داشته باشیم. تا به حال به این نتیجه رسیده ایم که لوکیشن رمز آلودی که در کنار استودیو تایتانیک ساخته شده است، تماما در آتش و خون فروخواهد رفت.

اولا، بکی از اعضای سایت واچرز که به تازگی از بازدید لوکیشن بازگشته، میگوید وینترفل بازسازی شده است، و اهالی بومی منطقه هم فیلم هایی از عملیان بازسازی قلعه فرستاده اند، که بیشتر عملیات در طول شب اتفاق می افتد.

در کنار دیوارهای تازه ساخته شده، جنگ افزارها و مانع های یخی؛ اهالی شمال وستروس چیزی ساخته اند شبیه به معبر و یا خندق، که اطراف دیوارهای دژ است. با این شواهد، تئوری ما در مورد جنگ بزرگی که در وینترفل اتفاق خواهد افتاد به حقیقت نزدیکتر میشود. اینطور که به نظر میرسد حمله ی وایت واکرها در فضایی دفاعی شکل خواهد گرفت.

مجموعه ی دیگری که هر روز به پایان عملیات نزدیکتر میشود، ما را کنجکاوتر میکند! طبق گزارشات واچرز، شکل کلی مجموعه به دژ شبیه است اما اینکه چه دژی است اهمیت ندارد، مهم خیابان ها هستند که حتما خیابان های بارانداز پادشاهی اند.

‼️‼️اسپویل های بیشتری در ادامه در راه هستند ‼️‼️

خب، چرا بناهای شهر را بازسازی کرده اند و به جای فیلمبرداری در شهرهای تاریخی، که قبلا تولید در آنهاشکل میگرفت، بناها را بازسازی میکنند؟! مشخصا اهالی شهر ها ممکن است با این مسئله که شهرشان و خانه هایشان تا حد ویرانی بسوزد، کنار نیایند. از ابتدا هم گزارشاتی داشتیم که آزمایش هایآتش سوزی به صورت کنترل شده، دو این مجموعه در حال انجام است. بنابراین تعجب آور نیست. بیرون از استودیو تایتانیک خیابانهای بارانداز پاشاهی و بناها شبیه سازی شده اند تا در زمان فیلمبرداری، آتش سوزی واقعی شکل گیرد. ( البته که با آتش اژدهایان) طبق گزارشات رسیده، در فصل هشتم پایتخت آتش اژدها، ویران خواهد شد!

سوالی که مطرح میشود، این است که: چه کسی کنترل اژدهایان را در دست خواهد داشت؟ آیا دنریس بالاخره با اژدهایانش به سرسی حمله خواهد کرد یا اینکه پادشاه شب تا پایتخت پیشروی خواهد کرد؟ یا به عبارت دیگر، زمانی که بارانداز پادشاهی میسوزد، آتش سرخ است یا آبی؟!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*