خانه > اخبار > اطلاعیه ها > اطلاعیه تغییر مرز اسپویل ویکی وستروس

اطلاعیه تغییر مرز اسپویل ویکی وستروس

Wiki Westeros

همانند سال گذشته، امسال نیز با توجه به انتشار ترجمه فارسی جلد پنجم از مجموعه نغمه ای از یخ و آتش و نمایش فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت و فرصت پیش رو در تابستان تغییراتی در مرز اسپویل ویکی داده خواهد شد که از این قرار است:

 • در انتهای تابستان ۹۴ تمامی اسپویلرهای ویکی حذف خواهند شد و تمامی مطالبی که تا انتهای کتاب ۵ وجود دارد در معرض دید همگان قرار میگیرد. لذا کسانی که هنوز جلد پنجم مجموعه را مطالعه نکردند این تابستان را فرصت خواهند داشت تا به مطالعه کتاب بپردازند.
 • در صورت انتشار جلد ششم مجموعه و تا پیش از انتشار ترجمه های فارسی این کتاب، مطالب مربوط به آنها در اسپویلر قرار خواهند گرفت.

توجه بسیار مهم:

 • مرز اسپویل کامنتهای سایت همچنان تا انتهای قسمتهای پخش شده سریال خواهد بود تا دوستانی که تنها سریال را دنبال می کنند با آرامش خیال بتوانند در بخش نظرات به تبادل نظر بپردازند.
 • مرز اسپویل تالارهای عمومی فروم همانند سایت و تا انتهای قسمت پخش شده سریال است. همچنین مرز اسپویل تالارهای کتاب و سریال تا انتهای همان کتاب و فصل سریال است. برای مثال در تالار مربوط به کتاب دوم تنها میتوان به بحث در مورد مطالب مربوط به کتاب اول و دوم پرداخت.

رعایت مرز اسپویل برای همه کاربران سایت الزامی است و با کسانی که این مورد را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

پیشاپیش از همکاری شما کاربران عزیز تشکر می کنیم

۶ دیدگاه

 1. چرا ویکیه اگان تارگرینو ترجمه نمیکنید

 2. کاش فقط یه ذره از شعوری که شما دارید رو وبگاه افسانه ها هم داشت. توی تیتر یکی از اخبارشون کل “اتفاق” قسمت آخر فصل پنج یعنی مهمترین اتفاق کل فصل پنج رو خیلی بی پروا اسپویل کرد. تمام لذت قسمت آخر زهر مارم شد جوری که چند هفته ست با خودم کنار نیومدم قسمت آخر رو ببینم و همین الان دیدمش در حالی که هیچ حس خاصی نداشتم چون میدونستم چی میشه. و الان از ته دل از این سایت (افسانه ها) متنفرم. در حالی که فقط دو بار بهش سر زده بودم. بار اول چند هفته پیش بود که اون تیتر لعنتی رو دیدم. و بار دوم (قطعا آخرین بار) امروز بود که بعد از دیدن قسمت آخر فقط رفتم که میزان تنفرم ازشون رو زیر همون پست کذایی ابراز کنم.
  ممنون از اینکه شما رعایت میکنید و با اینکه به طور تخصصی کتاب و فیلم رو پوشش میدید آدم با خیال راحت میتونه بازدید کنه از سایتتون.

 3. سلام. من از علاقمندان نغمه هستم که سری کامل سریال رو چند بار دیدم و قبلاً هم هرپنج جلد کتاب رو به صورت جسته و گریخته مطالعه کردم و چند وقته که دارم از اول و با دقت بیشتری میخونم.
  جدیداً با گروه شما آشنا شدم و خیلی دلم می خواد که به تمام مطالب سایتتون دسترسی داشته باشم. برای دیدن اسپویل ها باید رمز خاصی داشته باشم الان؟ فعلاً قابل مشاهده نیستن یعنی؟
  ضمناً خوشحال میشم اگه کاری برای سایت از دستم بر بیاد انجام بدم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*