خانه > اخبار > اخبار سریال > نظر لنا هدی و پیتر دینکلیج در مورد پایان سریال!

نظر لنا هدی و پیتر دینکلیج در مورد پایان سریال!

لنا هدی پایان فصل هشتم سریال را یکی از غم انگیزترین صحنه ها توصیف کرد!

جورج ار.ار مارتین همیشه پایان نغمه یخ و آتش را تلخ و شیرین توصیف میکند. این همان مردی است که از ابتدای داستان شخصیت هایی را که ما عاشقشان هستیم به سلاخی کشاند و اگر واژه تلخ و شیرین را به کار میبرد، قطعا دور از حقیقت نخواهد بود.

لنا هدی نیز به غم انگیز بودن پایان داستان اشاره کرد. او در مصاحبه اخیرش با Mashable در مورد پایان سریال بازی تاج و تخت (که اکنون فصل هشتم و پایانی در حال فیلمبرداری است)، آن را از غم انگیز ترین صحنه ها توصیف کرد.

«من میتونم بگم که ما یه خوانشِ دسته جمعی بزرگ با تمامی بازیگران داشتیم و فکر میکنم که تقریبا توی یه جای مشترک هممون به گریه افتادیم!»

در مصاحبه اخیر پیتر دینکلیچ با Mashable او در مورد سریال بازی تاج و تخت صحبت هایی کرده است. این مصاحبه تلفنی صرفا به علت تبلیغ جدید چیپس Doritos که پیتر به همراه مورگان فریمن در آن تبلیغ ایفای نقش کرده اند، صورت گرفته و از دینکلیچ در مورد سریال نیز سوالهایی شده است. پیتر دینلکلیچ به طرفداران و تئوری های آنها احترام میگذارد اما او حتی به خانواده خود از اتفاقاتی که در سریال رخ خواهد داد، چیزی نگفته است.

او گفت: «بخش جالبش اینجاست. همه افراد باید مثل بقیه صبر کنن، چه خانواده و چه دوستان. ما تو دنیای پر از اسپویل کننده زندگی میکنیم و باید ساکت نگهش داریم و خوب داریم تو این کار پیش میریم.»

او ادامه داد: «طرفداران ما، منابع خوبی هستن. اونا تقریبا خیلی بیشتر از من در مورد سریال میدونن. اما اینکه ببینی دارن فکر میکنن روی تئوریاشون، خیلی جذابه. بخصوص اون اوایل که کار رو شروع کرده بودیم. این عالیه و نشون میده که همه واقعا با سریال ارتباط گرفتن.»

فیلمبرداری دینکلیچ برای تبلیغ چیپس در لندن به مدت یک روز صورت گرفته و این بخاطر یک روز تعطیلی پس از فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت در ایرلند شمالی بود.

دینکلیچ در عین اسپویل نکردن سریال، احساس خود را هنگام خوانش فصل پایانی سریال با ما در میان گذاشت:

«اندوه آور بود و پایان یک دوران.»

فصل اخر سریال بازی تاج و تخت در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*