خانه > اخبار > اخبار سریال > مصاحبه کیت هرینگتون در مورد اپیزود پایانی فصل هفتم

مصاحبه کیت هرینگتون در مورد اپیزود پایانی فصل هفتم

photo_2017-09-02_14-55-50

بازیگران و طرفداران سریال از لحظه ای که قسمت آخر فصل هفت پخش شد به طرز شگفت‌انگیزی به آن علاقمند شدند.
‌کیت‌ هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو (اگان تارگرین) در مورد فصل ۷ اظهار نظر کرد.

‏«فکر می کنم قسمت آخر یکی از بهترین قسمت های بازی تاج و تخت بود که تا به حال دیدم. در این قسمت شاهد هر‌ چیزی بودیم. من عاشق این قسمت بودم.»

او در مورد بخش مورد علاقه اش یعنی سکانس گودال اژدها گفت: «میدانید، فکر می کنم بخش مهم این قسمت، این بود که همراه تمام شخصیت ها درون گودال اژدها قرار داشتیم و این برای ما بسیار عجیب بود. به عنوان یک بازیگر فکر نمی کردیم که با این تعداد از افراد در یک سکانس کار کنیم.»

بخش دیگر مورد علاقه ی کیت، قسمتی بود که جان و تیان در دراگون استون با هم صحبت کردند. «در واقع بخش مورد علاقه ی شخص من، قسمتی بود که دوباره برای کار با آلفی آلن (تیان گریجوی) آماده می شدم. من صحنه ی ملاقات این دو در دراگون استون را خیلی دوست داشتم چون به نحوه ی بازی او علاقه‌مندم.»

از آن جایی که فیلم برداری فصل ۸ به زودی آغاز می شود، کیت در مورد خداحافظی با این نقش صحبت کرد: «بسیار ذهن من را مشغول کرده است. ناراحت هستم که چنین روزی رسیده است. دوست دارم کارم را به خوبی به پایان برسانم. این تنها چیزی است که به آن فکر می کنم.»

کیت همچنین گفت: «فصل بعد به یک حمام خون تبدیل خواهد شد و ما شاهد مرگ شخصیت های زیادی خواهیم بود.»

او در مورد مرگ لیتل فینگر (پیتر بیلیش) هم صحبت کرد: «این مرگ نشان دهنده پایه و اساس سریال بازی تاج و تخت می باشد. این که شخص با مرگ خود روبرو می شود و ما شخصیت واقعی او را در آن لحظه مشاهده می کنیم. من برای او متأسفم و این صحنه ی فوق العاده ای بود که با بازی زیبای آیدن گیلن (پیتر بیلیش) همراه بود.»

و در آخر او در مورد چیزی که تماشاگران انتظارش را می کشیدند و غیر قابل پیش بینی بودن این فصل صحبت کرد: «می دانید، داستانی که در سریال وجود داشت به آرامی در طول سریال پیش ‌می رفت، اما در فصل ۷ همه چیز عوض شد و سریال سرعت گرفت.»

«من امیدوارم که تماشاگران از سرعت گرفتن این ترن هوایی که به آرامی حرکت می کرد، لذت ببرند. تماشاگران باید به این «بازی تاج و تخت» سریع عادت کنند که کمی با فصل های قبلی تفاوت دارد. اما سریالی که در هر حال به پایان می رسید، باید در این مرحله بزرگ به پایان برسد.»

 

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*