خانه > اخبار > اخبار سریال > شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت از ماه اکتبر در بلفاست!

شروع فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت از ماه اکتبر در بلفاست!

تنها چند روز هم از پایان فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت نگذشته که HBO سریعا به فکر بازگشت افتاده است. بنا به گزارش Belfast Telegraph به زودی فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج وتخت آغاز خواهد شد:

«فیلمبرداری اسپین آف سریال بازی تاج و تخت به زودی در بلفاست و در ماه اکتبر شروع میشود. کارکنان استودیوی Paint Hall در شهر Titanic Quarter مطلع شده اند که پروژه بزرگ بعدی شان مرتبط با وقایعی هزاران سال قبل از اتفاقات این درام فانتزی است.»

از یک طرف این قضیه کاملا منطقی است. بلفاست از ابتدا مهمترین پایگاه ساخت و فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت بوده است. تهیه کنندگان کاملا به این امر آگاهند و HBO نیز در این مکان راحتی بیشتری دارد. همچنین عوامل عادت به کار در چنین سریالی را دارند.

از طرفی دیگر هم این چرخشی سریع است اما اگر HBO به دنبال پخش اسپین آف سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۲۰ باشد، باید عجله کند. اما باز هم توجه داشته باشید که فعلا HBO تنها برای ضبط یک مقدمه و پیش تولید از این اسپین آف اقدام کرده و ساخت آن به شکل یک سریال کامل فعلا در دست تولید نیست و شاید هم به طور کلی تایید نشود! اگر تایید شود هم زمان زیادی را میخواهد تا سریال نیز تولید شود.

اما اگر فیلمبرداری در اکتبر انجام شود، احتمالا HBO بازیگران خود را گرفته و یا به زودی اینکار را میکند. همانطور که پیش از این گفتیم وقایع در حدود هزار سال پیش از اتفاقات سریال و جان اسنو و دنریس تارگرین است و تاکنون نام مشخصی هم به خود نگرفته اما پیشنهاد نویسنده «نغمه هایی از یخ و آتش» یعنی جرج ار.ار مارتین «شب طولانی» است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*