خانه > اخبار > اخبار سریال > فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت برای همیشه تمام شد!

فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت برای همیشه تمام شد!

طی جشنی که هفته پیش با عوامل سریال برگزار شده بود، هنوز فیلمبرداری سریال به اتمام نرسیده بود. فقط فیلمبرداری تعدادی از بازیگران این هفته مانده بود که آن هم به پایان رسید. البته اینطور نیست که بگوییم موضوع فیلمبرداری موضوع خصوصی و مخفی بوده است. در واقع اکثر صحنه ها در مقر پادشاهی فیلمبرداری شد که اکثر عوامل کارشان را در آنجا به اتمام رساندند.

 

بنا به برخی منابع دیروز روز آخر فیلمبرداری بود و حقیقتا همه چیز تمام شد. پیش از انتظار برای پخش سریال بیایید یکسری چیزها را مرور کنیم. همچنین میسی ویلیامز هم در شبکه های اجتماعی از بازی تاج و تخت برای همیشه خداحافظی کرد.

اول از همه هفته گذشته عوامل سریال بازگشتی غیرمنتظرانه به Magheramorne داشتند و از پرده سبز هم استفاده شد. ما به دلیل مشخصی برای این مسئله پی نبردیم اما احتمالا برای تکمیل برخی صحنه های فیلمبرداری شده از قبل، صحنه هایی که در برف بود و نیاز به سوارکاری و … داشت، این فیلمبرداری انجام شد. به هرحال تصاویر لو رفته نشان از تخریب بخش هایی از مقر پادشاهی است. حال اینکه این تخریب تا چه حدی است، مشخص نیست.

در مورد اینکه چه افرادی در این مکان فیلمبرداری داشته اند، شایعاتی پیرامون کیت هرینگتون وجود دارد اما تنها کسی که بی شک تا آخرین لحظه فیلمبرداری داشته، میسی ویلیامز بود که پیامش در اینستاگرام را پیش از این ارسال کردیم.

این پیام با هشتگ «آخرین زن باقی مانده» همراه بود که ممکن است به اینکه ویلیامز آخرین بازیگر زن بوده که تا آخرین لحظه فیلمبرداری داشته، اشاره داشته باشد. یا شاید هم به آریا … و معنایی را همراه خود داشته باشد! کفش های خونی او نیز میتواند مفهومی را داشته باشد.

بله اینطور است. برای افرادی که به دنبال اخبار فیلمبرداری سریال بودند، اکنون دیگر فقط جلوه های ویژه باقی مانده است که ظاهرا امری طولانی خواهد بود! چرا که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای فصل هشتم و‌ پایانی سریال عنوان نشده است. ما باید چندین ماه و یا شاید هم یک سال صبر کنیم.

البته شما میتوانید با دنبال کردن مقالات، پادکست ها و سریالها و فیلمهای معرفی شده توسط ما خودتان را سرگرم کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*