خانه > اخبار > امیلیا کلارک در جدیدترین مصاحبه خود پایان سریال بازی تاج وتخت را بسیار تکان‌دهنده توصیف کرد

امیلیا کلارک در جدیدترین مصاحبه خود پایان سریال بازی تاج وتخت را بسیار تکان‌دهنده توصیف کرد

در مصاحبه‌ای که در مراسم فرش قرمز اسکار با امیلیا کلارک (بازیگر نقش دنریس تارگرین) انجام شد، او به سوالات مهمی پاسخ داد.

اولین سؤال درباره این بود که از نظر او واکنش بینندگان سریال به اتفاقات فصل آخر چیست. او پاسخ داد که تکان دهنده خواهد بود. بر طبق صحبت‌هابی امیلیا، سازندگان سریال، زمان و انرژی بسیار زیادی را برای ساخت فصل هشتم مصرف کرده‌اند. از این رو او خیلی محکم باور دارد که اکثر حوادث فصل آخر غیر منتظره خواهند بود.

«بسیار بزرگ خواهد بود. من مطمئنم که در این فصل اتفاقاتی می‌افتد که بینندگان را شگفت‌زده می‌کند.»

سؤال بعدی درباره این بود که چه چیزی را به عنوان یادگاری از مجموعه وسایل مورد استفاده در سریال برای خود برداشته است؟ اکثر بازیگران اصلی سریال وسایلی را به عنوان یادگاری برای خود برداشتند. البته به جز لنا هدی که به این نتیجه رسید بدون کلاه گیس سرسی زندگی شیرین‌تری خواهد داشت و ترجیح داد هیچ یادگاری از سریال برای خود نبرد. امیلیا گفت که او دائماً سعی داشته چیزی از مجموعه وسایل سریال بدزدد اما به دلیل این که همه مراقب او بوده‌اند، موفق به این کار نشده است.

«من نمی‌خواهم دروغ بگویم. من سعی کردم چیزی را بردارم ولی همه جا افرادی در حال نگهبانی بودند. من می‌خواستم تخت آهنی را ببرم و سعی کردم اون رو در ماشینم جاسازی کنم ولی خیلی بزرگ بود.»

جدا از این‌ها در پشت پرده امیلیا کلارک بعد از مدت‌ها با جیسون موموآ (بازیگر نقش کال دروگو)، تجدید دیداری داشت. دنریس و کال دروگو در سریال رابطه بسیار صمیمانه‌ای داشتند. جیسون موموآ که با همسر واقعی‌اش در مراسم حاضر شده بود، در صفحه اینستاگرامش این مطلب را پست کرد:

«خیلی به تو افتخار می‌کنم امیلیا کلارک. از صمیم قلب دوستت دارم الهۀ دروگو»

فصل آخر سریال ۱۴ آوریل پخش می‌شود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*