خانه > اخبار > اخبار سریال > جان سیم ایفای نقشش در پیش‌درامد سریال بازی تاج و تخت را تأیید کرد

جان سیم ایفای نقشش در پیش‌درامد سریال بازی تاج و تخت را تأیید کرد

جان سیم، ستارۀ انگلیسیِ سریال‌های زندگی در مریخ و دکتر هو تأیید کرد که در اپیزود پایلوتِ Blood Moon بازی کرده است.

جان سیم دربارۀ تجربۀ بازی در این پروژه در برنامۀ صبحگاهیِ کریس ایوانز در رادیو ویرجینِ انگلستان صحبت کرد. او دربارۀ فرآیند انتخابش به عنوان بازیگر در اپیزود پایلوتِ این پروژه گفت:

«آن‌ها معلومات من دربارۀ سریال بازی تاج و تخت را نسنجیدند ولی من مجبور شدم تک‌تک اپیزودهای سریال را دانلود کنم و همۀ آن‌ها را در حدود یک ماه دیدم.»

خب! این برای ما خبر خوبی است!

بدیهی است که جان سیم در این مصاحبه خبر مهم و غافلگیرکننده‌ای به ما نداد و صرفاً چند خبر که از قبل می‌دانستیم را تأییدکرد. مثل پایان فیلمبرداریِ اپیزود پایلوت و اینکه داستانِ این سریال مربوط به هزاران سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت است.

«این سریال، داستانِ افول جهان از عصر طلاییِ قهرمانان تا تاریک‌ترین لحظات خود را روایت می‌کند»

که البته این توضیح رسمی HBO برای این سریال است.

«از اسرار هولناکِ تاریخ وستروس تا منشأ اصلیِ وایت‌واکرها،

اسرار و رموز شرق تا استارک‌های افسانه‌ای

و تنها یک چیز قطعی است: این داستانی نیست که تصور کنیم از قبل آن‌را می‌دانیم.»

در ادامه او به شوخی گفت که اگر بیشتر از این درمورد این سریال صحبت کند ممکن است برایش گران تمام شود:

«اگر ادامه بدم فقط در اپیزود پایلوت خواهم بود و شما سرِ بریدۀ من را در اپیزود دوم خواهید دید!»

هفتۀ پیش در خبرها دیده بودیم که تایگ مورفی بازیگر نقش «آرنه» در سریال وایکینگ‌ها هم در اپیزود پایلوت بازی کرده است. فیلمبرداری پایلوت هفته‌هاست که پایان یافته ولی هنوز خبرهایی از آن به گوش می‌رسد.

آیا تا مدت‌ها باید منتظر باشیم تا خبرهای بزرگ‌تر و دقیق‌تری از این سریال بشنویم یا اینکه این اخبار آغازی است بر یک طوفان خبری برای این سریال؟

در هر حال نام جان سیم و تایگ مورفی هم به گروه بازیگران Blood Moon اضافه شد و فهرست بازیگران این سریال روز به روز چشمگیرتر می‌شود.

نام بازیگران مشهوری مثل نائومی واتس، میراندا ریچاردسون، الکس شارپ، شیلا اَتیم، مارکیس رادریگوز، توبی رگبو، جورجیا هنلی، جورجینا آلیس کمبول، جاش ویتهوس، دنیز گاف، نائومی آکی و ایوانو جرمیا در این فهرست قرار دارد.

دقیقاً نمی‌دانیم که نقش این بازیگران در کلیت داستان چقدر مهم است ولی با توجه به اینکه بازیگران قابل توجه زیادی در این فهرست قرار دارند می‌توان گفت که HBO اهداف بلندپروازانه‌ای برای این سریال دارد و شخصیت‌های اصلیِ زیادی را در این سریال خواهیم دید.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*