خانه > اخبار > آغاز فیلمبرداری قسمت پایلوت پیش درامدی از سریال بازی تاج و تخت (Bloodmoon)

آغاز فیلمبرداری قسمت پایلوت پیش درامدی از سریال بازی تاج و تخت (Bloodmoon)

با پایان سریال بازی تاج و تخت، شبکۀ HBO با ساخت پیش درامدی از این داستان به نام Bloodmoon مسیرش را ادامه می‌دهد. البته مطمئن نیستیم که Bloodmoon عنوان نهایی این سریال باشد اما تا زمانی که خبر رسمی درمورد عنوان نهایی این سریال بشنویم، از این عنوان استفاده می‌کنیم.

داستانِ این پیش درامد به هزاران سال قبل از داستان بازی تاج و تخت برمی‌گردد. Bloodmoon (که البته جورج آر.آر مارتین عنوان «شب طولانی» را برای آن ترجیح می‌دهد) دربارۀ عصر قهرمانان و شرح اتفاقات اولین باری است که وستروس در تاریکی فرو رفت. نه دیواری در کار بوده است، نه اژدهایانی و نه حکومتی.

جیمز هیبرد از مجلۀ اینترتینمنت ویکلی که سال‌هاست به عنوان کسی که از اتفاقاتِ پشت صحنۀ سریال بازی تاج و تخت مطلع است، شناخته می‌شود، گفته است که فیلمبرداریِ پایلوتِ (نمونۀ اولیه) پروژه Bloodmoon رسماً شروع شده است.

فیلمبرداری در ایرلند شمالی انجام می‌شود. اکثر فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت هم در همین جا انجام شده بود. آیا Bloodmoon هم مثل بازی تاج و تخت، لوکیشن‌های دیگری خواهد داشت؟ مطمئن نیستیم.

ما هنوز چیز زیادی دربارۀ Bloodmoon نمی‌دانیم ولی می‌دانیم بازیگران اصلی آن چه کسانی هستند. حضور بازیگران مشهوری مثل نائومی واتس و میراندا ریچاردسون تضمین می‌کند که این پایلوت ارزش تماشا کردن را دارد. ولی بیشتر بازیگران هنوز برای ما ناشناخته هستند.

بازیگرانی مثل جاش ویتهوس، نائومی اَکی، دنیز گاف، شیلا اتیم، ایوانو جرمیا، جورجیا هنلی و توبی رجبو هم در این پایلوت حضور دارند. بیشتر این بازیگران اخیراً در بلفاست دیده شده‌اند که نشان می‌دهد فیلمبرداری شروع شده است.

جین گودمن شورانر این پروژه است و کارگردانیِ پایلوت را اس.جِی کلارکسون برعهده دارد. باید تأکید کنیم که HBO تنها پایلوت را فیلمبرداری خواهد کرد و هنوز ساخت سریال را تصویب نکرده است. شبکۀ HBO زمان لازم دارد تا مطمئن شود آیا این پروژه ارزش دنبال کردن دارد یا نه.

۱ دیدگاه

  1. تو رو خدا خوش ساختش ….اشالله hbo گند نزنه تو حالمون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*