خانه > اخبار > اخبار سریال > فصلِ هشتم سریال بازی تاج و تخت احتمالا در نیمه‌ی اول سالِ ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و فیلمبرداری اسپین آف اول نیز، احتمالا در همان روزها آغاز می‌شود!

فصلِ هشتم سریال بازی تاج و تخت احتمالا در نیمه‌ی اول سالِ ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و فیلمبرداری اسپین آف اول نیز، احتمالا در همان روزها آغاز می‌شود!

خبرهای حول سریالِ گات بعد از پایانِ فیلمبرداری،  به تعداد اندکی رسیده است. اسپین آف نیز بسیار دیرتر از هنگامی که فکر می‌کنید، شروع به تولید خواهد شد و فعلا خبری از پخشِ فصلِ آخر نیست. اما برای چه مدّت؟ برخی امید به ماه‌های آغازین سالِ بعد دارند و عده‌ای خوش‌بینی کمتری دارند. اما تنها حرفِ رسمی تا به الان «سالِ ۲۰۱۹» بوده است.


اما EW به تازگی پرده از واقعیتی برداشت که توسطِ رئیس بخشِ برنامه‌های HBO ، آقای کیسی بلویز، امروز در تورِ خبری انجمن منتقدینِ تلویزیون در بورلی هیلز بیان شد. در آنجا ، بلویز گفت که فصلِ ۸ به احتمالِ زیاد در نیمه نخست سالِ بعد پخش خواهد شد که درست مطابقِ پیش‌بینیِ معروفِ برگشت سریال به زمانِ پخش جهانیِ اصلی خود یعنی در مارس/آوریل است.

بلویز گزارشی مبنی بر اینکه اسپین آف، ممکن است در اکتبر کارِ خود را آغاز کند، را رد کرد و گفت: «نمی‌دانم این خبرها از کجا می‌آید و آنها همچنان دنبالِ کارگردان‌اند ، چه برسد به گروهِ بازیگری.» همچنین HBO اعلام کرده: «امیدواریم که در ماه‌های ابتدایی ۲۰۱۹ کار را شروع کنیم.»

اگرچه پایلوت این اسپین آف ، امسال فیلمبرداری شده اما به نظر نمی‌رسد که زودتر از فصلِ آخر سریال پخش شود. پس میتوان گفت که اخبار «بد» مربوط به این مسئله، آنقدرها هم جدی نیستند. حالا، شما چه فکر می‌کنید؟ آیا سریالِ تاج و تخت به زمانِ اصلی پخش خود بر‌می‌گردد تا شاهدِ آخرین موجِ غلیانِ هیجان باشیم؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*