خانه > اخبار > اخبار سریال > لائورا الفین‌ استون بازیگرِ نقشی جدید در فصلِ پایانی گات خواهد بود!

لائورا الفین‌ استون بازیگرِ نقشی جدید در فصلِ پایانی گات خواهد بود!

فیلمبرداریِ فصل ‌۸ سریالِ گات به‌ پایان رسیده، اما این به معنای بی اطلاعی ما از  ماجراهای جدید این سریال نیست. بعنوانِ مثال، فن‌سایتِ «WONTW»، اطلاعاتی بدست آورده مبنی بر حضورِ لائورا الفین‌استون، بازیگرِ انگلیسی، که قرار است بازی در نقش یک کاراکتر جدید را در این فصل عهده‌دار شود.

صفحه‌ی مرتبط با الفین‌استون، لیستی را از همکاری‌های او با کارگردانان مختلف منتشر کرده و به اطلاع رسانده که نامِ این کاراکتر «نورا» خواهد بود.

فصلِ پایانی این سریالِ محبوب با حضور سه کارگردان مختلف  در شش قسمت بر روی آنتن خواهد رفت. اگر الفین‌استون با بیش از یک کارگردان همکاری کند، می‌توان گفت که شاهد حضور او در حداقل دو قسمت از سریال خواهیم بود.

اگرچه وبسایتِ «نگهبانان» هشدار داده که لفظ «کارگردانِ مختلف» می‌تواند بعنوان جای خالی هم استفاده شود و ممکن است که او تنها با یکی از انها کار کرده باشد. تنها کاری که در زمان فعلی از دستمان بر می‌آید، صبر تا ابتدای تابستان ۹۸ است.

برای کاراکتر «نورا» ، تنها حدسِ ما مبتنی بر یک نقشِ فرعی است: زیرا که طبق اطلاع ما، هیچ حرفی از این نقش در کتاب‌ها نقل نشده است. یک شهروندِ مقر فرمانروایی؟ فردی ساکن در شهری زمستانی بیرون از وینترفل؟ همسر شاهِ شب؟ هیچ راهی برای دانستن این مهم وجود ندارد … البته احتمالا مورد اخر دور از ذهن‌ ترین است.

الفین‌استون- که براستی نامِ زیبایی دارد- بیشتر یک بازیگر تئاتر است، که البته نقش‌های نمایشی کمی هم دارد. گیم آو ترونز همیشه در نقش‌های کوتاهِ خود از بازیگرانی قدرتمند، حرفه‌ای هایی متکی بر هنرِ نمایش بهره برده است، که الفین استون هم گزینه ای مناسب در این چارچوب‌ است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*