خانه > اخبار > اخبار سریال > کارگردان هنری بازی تاج و تخت گزیده ای از ساختار فصل هشتم را میگوید، که براساس آن قسمتهای پایانی مقتدر و عظیم خواهند بود

کارگردان هنری بازی تاج و تخت گزیده ای از ساختار فصل هشتم را میگوید، که براساس آن قسمتهای پایانی مقتدر و عظیم خواهند بود

دبرا رایلی از فصل چهارم سریال، در جایگاه کارگردان هنری همراه گروه تولید گات بوده است، از مخروبه های والریا تا خانه ی سیاه و سفید وتالار تخت دنریس در دراگون استون و بسیاری دیگر از پروژه ها را او ساخته است. یکی از مهمترین کارهای مجموعه ی تولید، برعهده ی او است، و اخیرا هم از کارش در فصل هفتم، در مراسم کارگردانان هنری گیلد تجلیل شد.

 

اخیرا او چیزهایی ( نه چندان مهم ) از فصل هشتم را برای ما فاش کرده است. آیا آگاهی به این موضوع که در راه پایان یک پروژه ی کاری است، برای او پایانی تلخ و شیرین است؟ « به نظرم که همه چیز شیرین خواهد بود.» دبرا ادامه میدهد که « ما بسیار سخت مشغول کار هستیم. دیوید و دن ( بنیوف و ویس، سازندگان مجموعه) توقع ها را به بالاترین سطح رسانده اند و در هر فصل ما باید خودمان را از آن سطح بالاتر برسانیم. بنابراین در حال حاضر، به انجام چنین پروژه ی عظیمی مفتخریم و البته که نفس راحتی خواهیم کشید و باید از آن عبور کنیم.»

« مخاطبان ما فوق العاده هستند. کاری که ما انجام میدهیم فوق العاده هست. میدونی، اون داستان بسیار جالب… به پایان رسوندن این پروژه؟ چه چیزی میتونه هیجان انگیزتر از اون باشه؟ چه تجربه ای بالاتر از این؟ »

مشخصا، فصل هشتم پایان این پروژه عظیم است. و البته رایلی بسیار هیجان زده است تا ما پایان ” حداعلی هر چیز ” را ببینیم. « هرچند که تنها شش قسمت ممکن است ساخته شود، اما بسیار قدرتمند و عظیم هستند و هیولاهایی که باید به تصویر کشیده شوند، و ساختارها و پروژه های پیچیده ای که مارا بسیار مشغول کرده اند.» اگر قرار باشد که بزرگترین مجموعه تلویزیونی ساخته شده را به پایان برسانید، حتما شما هم به پایانی عظیم و قدرتمند فکر میکنید. بر اساس شواهد و ساختارهایی که رایلی از آنها میگوید قسمتهای فصل هشتم از حد معمول طولانی تر خواهند بود. بالاخره رایلی اطلاعاتی به درد بخور از برنامه ی سازندگان سریال از آینده را در اختیارمان گذاشت.

« هم اکنون ما، نه فقط ما، تمام تیمها و گروهها ۲۴ ساعته در حال کار هستیم، تا پروژه را به آمادگی نهایی برسانیم. میگوئل ساپچنیک تصویربرداری را اخیرا آغاز کرده است و ما شلوغی برنامه او را شاید از مارچ داشته باشیم. و ما با همه ی اتفاقات عظیمی که قرار است مارچ اتفاق بیفتند سخت مشغولیم. واقعا هیجان انگیز است. »

چه اتفاقی قرار است ماه آینده بیفتد؟ امیدواریم که شلوغی برنامه ی میگوئل شامل تصویر برداری های فضای باز هم باشد و ما هم شاید شاهد اتفاقات باشیم و البته اولین بار نیست که این اتفاق میفتد.

اگر نمیدانید که میگوئل ساپچنیک چه کسی هست، بهتر است بدانید که او مدیر فیلمبرداری قسمتهای بی همتایی همچون “هارد هوم”، ” نبرد حرامزادگان “، ” و بادهای زمستان” بوده است . او قرار است کارگردانی قسمتهای سوم و پنجم فصل هشتم را انجام دهد. بهتر است تا مارچ صبر کنیم و بفهمیم که آیا عظمت این قسمتها همچون قسمتهای پیشین کارگردانی شده توسط او، را دارند یانه.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*