خانه > اخبار > اخبار سریال > جان بردلی درباره همکاری شگفت آور برندون استارک و سمول تارلی در فصل هشتم میگوید!

جان بردلی درباره همکاری شگفت آور برندون استارک و سمول تارلی در فصل هشتم میگوید!

باید اعتراف کرد که شخصیت هایی چون جیمی لنیستر و برین از «تارث»، در موضع همکاری و بازی رو در رو، از طرفدار پسندترین زوج های بازی تاج و تخت هستند. اما سئوالی که ذهن را درگیر میکند، اینست که:

چرا از سکانس های درگیری های تن به تن و کارزار های بی نظیر GoT محبوبیت بیشتری دارند؟

پاسخ بسیار ساده است. امکان تماشای این نبردها، برای همگان مهیا نیست! و در اغلب اوقات یارای تحمل قتل عام هایی که در این بازی مهیب صورت میگیرد، در بعضی افراد نیست.

یکی از زوج هایی که به تازگی در این میان خودنمایی میکند، در پی اتفاقی است که در آخرین قسمت فصل هفت افتاد، ملاقات برن و سم. یکی از دانش آموختگان سیتادل، و دیگری کلاغ سه چشم جوان داستان.

جان بردلی در مصاحبه ای که اخیرا با TV Guide انجام داد، گفت:

«وقتی به این دو شخصیت نگاه میکنم، آن دو را در موضعی میبینم که هیچ کس دیگری، توانایی های خاصی که این دو دارند، را دارا نیست. عطش سیری ناپذیر سم برای دانستن و توانایی های خارق العاده ی برن از طرف دیگر، این دو را به زوجی ترسناک و خارق العاده تبدیل خواهد کرد. گویی توانایی هایشان برای تکمیل توانایی دیگری ساخته شده و برای موفقیت آفریده شده اند.»

اولین پرتو از موفقیت های آتی این دو، کشف ارتباط بین رساله شخصی یکی از اساتید سیتادل و خانواده جان اسنو بود که به یکباره یک حرامزاده را به وارث تخت آهنین، فرزند مشروع ریگار تارگرین و لیانا استارک، مبدل کرد. از زاویه دیگر، تاثیرات این کشف بر اتفاقات احتمالی پیش رو در وستروس هم نوعا قابل توجه است.

از دید طرفداران هم این همکاری جذاب است. هر کسی که بازی تاج و تخت را دنبال میکند، محال است به دانستن سرانجام این دو علاقه ای نشان ندهد. آنچه ما انتظار داریم، یک همکاری خوب و صمیمانه میان دو دوست، خواهد بود که احتمالا تاثیری شگرف بر آینده هفت پادشاهی خواهد داشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*