خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر‌ می‌گوید سانسا استارک «رهبر واقعی وینترفل» در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت است!

سوفی ترنر‌ می‌گوید سانسا استارک «رهبر واقعی وینترفل» در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت است!

مصاحبه نسبتا طولانی سوفی ترنر با دیجیتال اسپای که بخش هایی از آن را پیش از این گذاشتیم، مصاحبه جذابی بود. سوفی ترنر از رازهای پشت صحنه تا احساسش در مورد پایان سریال گفت. او قسمت پایانی سریال را «باور‌نکردنی» خواند. اما جالبترین نکته لو دادن سرنوشت پایانی بانوی وینترفل است:

«اون(سانسا) از انگشت کوچیکه و تمام‌ چیزایی که داشت، سواستفاده کرد و بهش گفت: «ممنون از تمام درس‌هایی که بهم یاد دادی». در واقع بیلیش چیز دیگه ای نداشت که بهش یاد بده. اون (سانسا) خیلی قدرتمنده. یه خاندان پشتشن. اون آموزه های بیلیش، سرسی و مارجری رو داشته و همه چی رو از بره.

اون الان رهبر واقعی و حقیقیِ وینترفله. و اینجاست که برای اولین بار اونو یک زن بسیار محافظه کار و مسئولیت‌پذیر و دارای قدرت میبینیم. این بار اوله که اونو اینطور میبینید و واقعا اینجور دیدنش خارق العادست.»

سوفی ترنر در هنگام توصیف سانسا به عنوان رهبر حقیقی از واژه A leader استفاده کرد و نه the leader و این به معنای رسیدن به این عنوان است و با توضیح اینکه حمایت خانواده را دارد، پس قطعا بین او و جان هم شاهد رقابتی نخواهیم بود.

سوفی ترنر همچنین از بازی در نقش سانسا گفت: «من خیلی خیلی خوش شانس بودم. چون این بزرگترین نقشیه که من میتونستم بازیش کنم.

شما میتونید تغییرات اون رو کاملا ببینید. الان اون به جایی رسیده که تبدیل به یک زن قوی، باهوش و مهربان شده و این کاملا در تضاد با شخصیت اون در فصل ابتدایی بود. هر فصل منو به سوی شخصیت پردازی درست اون هل میداد و واقعا بدون بازی تاج و تخت فکر نمیکنم تبدیل به نصف این بازیگری که الان هستم، می‌شدم. نمیگم من الان بازیگر خوبیم اما منظورم اینه که حتی بدتر از اینم که هستم می شدم.»

سوفی ترنر از محبوبیت شخصیت سانسا بین مردم و لعن و نفرین آنها هم گفت: «من قشنگ یادمه که توی فصول اولیه طرفدارای سریال، سانسا رو لعنت میکردن. واقعا ازش بدشون میومد و فکر کردن که تسلیم شده و شخصیت کسل کننده ای داره.

بعد نسبت بهش احساس تاسف داشتن. بخاطر فصل‌های بعدی که اذیتش کردن، دوبار به زور ازدواج کرد، بهش تجاوز شد و کلا تمام اتفاقات وحشتناکی که براش افتاد. بعد باهاش همدردی کردن و این کمی طول کشید. خیلی از مردم، مدتی میگفتن که حقش بوده. جالب بود. چون اون چیزا سانسا رو، سانسایی که امروز هست، نکرد. چیزهایی که مجبور شد از سر بگذرونه و شکنجه بشه و تجاوز ببینه اون رو تغییر داد. در واقع این چیزا اون رو قدرتمند کرد و تبدیل به زنی کرد که الان هست. الان اون یک شخصیت محبوب شده. ابدا در ابتدا این‌ محبوبیت رو نداشت اما الان به جرات میشه گفت یکی از محبوب تریناست.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*