خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر در مورد خداحافظی از گات گفت: «این مثل … مرگی‌ در خانواده است.»

سوفی ترنر در مورد خداحافظی از گات گفت: «این مثل … مرگی‌ در خانواده است.»

فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت به اتمام رسیده و تمام بازیگران سریال به نوعی خداحافظی خود را با سریال کرده اند. سوفی ترنر طی مصاحبه ای با Digital Spy در مورد سختی این خداحافظی گفت:


«پشت سر گذاشتن سانسا و مردم مثل طلاق یا یه جور‌ مرگ توی یه خوانوادست. جدایی از شخصیت سانسا سخت ترین کار برای منه. چون نوجوونی من با سوفی در کنار سانسا شکل گرفته و سانسا بخشی از اونه. گاهی پیش میاد که اون دوتا دنیا با هم در آمیخته میشن. بنابراین جدایی از شخصیت سانسا مثل این میمونه که بخشی از هویتم که باهاش بزرگ شدم رو رها کنم‌. چرا که بخش بسیار بزرگی از شخصیت من تحت تاثیر اون بوده. پس خیلی عجیب نیست که جدایی ازش غمگینم کنه اما حال من خوب میشه! خوب میشم!!!! قول میدم!»

ما چی؟ حال ما خوب میشود؟

با اینکه به هرحال تمام بازیگران پس از پایان گات خود را با شرایط وفق خواهند داد، اما با پایان سریال «اشک ریختن و گریه کردن. این ماههای پایانی واقعا عجیب و غریب بود و برای هممون عین مرگ! ولی اینبار نه مرگ توی سریال، بلکه توی دنیای واقعی. وقتی با بقیه خداحافظی میکردی، با خودت می گفتی خدایا امکان داره بازم ببینمشون؟ خیلی احساسی بود. ما خداحافظیمون رو مدام به تاخیر میانداختیم. میگفتیم توی جشن میبینمتون. خوبه و اینجوری بودیم که خب بعدا خداحافظی میکنیم. بعد گفتیم توی پیش نمایش فصل آخر خداحافظی میکنیم. بعدشم احتمالا این کارو نکنیم و بگیم توی کمیک کان خداحافظی میکنیم. ما واقعا دلمون نمیخواد خداحافظی کنیم.»

ترنر هنوز هم پایان سریال را باور ندارد: «فکر کنم من تا زمانیکه سال بعد بیاد و خبری از فیلمبرداری گات نباشه ، درکش نکنم. جایی که ناچارم دنبال کار دیگه ای باشم.»

همینطور سوفی ترنر رازهایی در مورد توییت خود را بازگو کرد. مشخص شد که در واقع فیلمبرداری او در نقش سانسا در ماه می به پایان رسید. همچنین اشاره کرد: «من فیلمبرداری خودم رو در اسپانیا به پایان رسوندم، مثل تمام زمانی که توی سریال بودم اما زمانی رو بخاطر دارم که برای اولین بار در حیاط وینترفل در بلفاست برای جشن خداحافظی به همراه عواملی که اونجا کار میکردن، بودم. من حتی یکبار هم در اونجا فیلمبرداری نداشتم اما وقتی یکی از کارگردانان سریال یعنی دیوید ناتر منو توی حیاط برد و رو به عوامل گفت سانسا استارک برای آخرین بار وینترفل رو ترک‌میکنه، اشک از چشمانم سرازیر شد.»

و بعد بدتر شد:

«بعد دن و دیوید به همه بازیگرا برگه ای رو دادن که روی اون صحنه مورد علاقه از اون بازیگر رو توش نوشتن به اضافه یک جمله پشت اون. و باز هم این تمام توجهات رو به من متمرکز کرد. تا اون رو نمایش دادن، همه عوامل به من زل زدن. مثل یه کابوس بود و صادقانه اگه بگم از عصبانیت منفجر شدم.»

کنجکاویم که چه صحنه ای بود!!!

سوفی ترنر کاملا واضح از آخرین صحنه ای که سانسا در آن حضور داشت،‌ نیز گفت: «حدود پنج‌ روز فیلمبردایش طول کشید. برای هممون شیرین و در آخر‌ کسل کننده بود.»

یعنی آخرین صحنه ای که ترنر به عنوان سانسا در آن حضور داشته (که البته لزوما آخرین صحنه ای که سانسا در آن حضور داشته نیست، چرا که فیلمبرداری سکانس های متفاوت به ترتیب نیست!)، یک فیلمبرداری گروهی بود و با دیگر عوامل و بازیگران صورت گرفت. این هم درست زمانی بود که تعداد بسیاری از بازیگران در سویل بودند و‌ کاملا منطقی است.

به هرحال ما منتظر پشت صحنه ای از فصل هشتم که همه در حال گریه اند، هستیم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*