خانه > اخبار > اخبار سریال > واکنش کیت هرینگتون به پایان سریال بازی تاج و تخت: «ما یه خونواده بودیم و این زندگی من بود.»

واکنش کیت هرینگتون به پایان سریال بازی تاج و تخت: «ما یه خونواده بودیم و این زندگی من بود.»


حال که فیلمبرداری سریال بازی تاج و تخت به اتمام رسیده است، بازیگران سریال در مصاحبه هایشان از تجربه خود در سریال می‌گویند و گاها نیز رازهایی از پشت صحنه را بر ملا می‌کنند. کیت هرینگتون در مصاحبه با BBC Radio 2 از اتفاقات گذشته در سریال یادی کرد و گفت احساس خوبی دارد: «در واقع من پنجشنبه هفته گذشته کارم رو‌ تموم‌ کردم.

سفر شگفت انگیزی بود. من توی سخنرانی خداحافظیم در جشن گفتم که این سریال برای من فراتر از کار بود [قطعا حرفت رو باور‌ می‌کنیم، چون بخاطر این سریال تشکیل زندگی هم دادی :)]. ما یه خونواده بودیم و این زندگی من بود. من هر لحظه از اون رو عاشقانه دوست داشتم. حقیقتا هفته گذشته پس از اینکه فکر کردم همه چیز تموم شده، خیلی احساساتی شدم.»

کیت هرینگتون به تازگی نیز با یکی از ستارگان سریال، رز لزلی، تشکیل خانواده هم داده است. او در این باره گفت: «شگفت انگیز بود‌‌. تمام چیزی بود که توی تمام عمر میخواستم داشته باشمش و حتی بیشتر.»

نکته جالب اینجاست که هنگام بیان تعهد ازدواج ، کیت هرینگتون از «من، کیت» استفاده کرد. قانونا اسم او در شناسنامه اش کریستوفر هرینگتون است اما او تا یازده سالگی اصلا این قضیه را نمیدانست. بنابراین روز ازدواجش نیز با کیت جلو رفت و همه چیز هم به خوبی پیش رفت.

هرینگتون به اولین مصاحبه خود برای نقش جان اسنو نیز اشاراتی کرد که در بهترین شکل خود برای مصاحبه حاضر نشده است: «من با چشم‌ کبود برای مصاحبه کاری نقش جان اسنو رفتم.

یه دعوا توی‌ مک دونالد بود. منم بدجوری باختم پس خیلی اوضاعم رو به راه نبود. اما یه حسی بهم گفت که این صورت کبود به این نقشی که به من دادن، میخوره و ممکنه نتیجه بده.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*