خانه > اخبار > اخبار سریال > مدیریت جدید hbo خواستار برنامه های جدی تر برای جذب مخاطب و گردش مالی مشترکین.

مدیریت جدید hbo خواستار برنامه های جدی تر برای جذب مخاطب و گردش مالی مشترکین.

مدتی پیش یکی از بزرگترین شبکه های ارتباطاتی آمریکا یعنی at&t توانست با مبلغ ۸۵ میلیارد دلار صاحب شبکه هایی همانند TNT,CNN و در نهایت hbo شود. و از آنجایی که این شبکه تقریبا یکی از محبوب ترین های لیست محسوب میشود at&t تصمیم دارد تا هرچه بیشتر به موفقیتش کمک کند. در این میان «جان استنکی» از مدیران اجرایی at&t که حالا بر شبکه اچ بی او نظارت دارد در یک جلسه مشترک با مدیران این شبکه به این نکته اشاره میکند که باید تعداد مشترکین افزایش و بیشتر وقتشان را صرف تماشای برنامه های تلویزیونی hbo کنند.


از آن زمان بعضی از مخاطبین نسبت به این موضوع یکم نگران شده اند که آیا ممکن است شبکه hbo به چیزی شبیه نتفلیکس تبدیل شود؟ آیا تغییراتی در کیفیت برنامه ها به وجود می آید که نسبتا درمورد اینکه کدام سریال توسعه یابد انتخاب ها کمتر میشوند. جان استنکی پاسخ برخی از این سوالات را در یک تماس تلفنی با یکی از تحلیلگران «وال استریت» به مخاطبین میدهد. وی اشاره میکند که در جلسه با مدیران اچ بی او تصمیم گرفته شد تا برنامه های این شبکه در راستای جذب مخاطبین بیشتر تغییر کند. مدیر هیات برنامه ریزی شبکه یعنی Casey bloys که تا قبل از قرارداد بین at&t در شبکه حضور داشت ظاهرا همچنان باقی میماند میگوید هیچ نقشه ای برای عوض کردن نام تجاری hbo وجود ندارد. همچنین وی اشاره کرد که شک دارد قالب کلی شبکه با تغییراتی جدی و عظیم روبرو شود.

با توجه به پخش سریال های بزرگ و فوق العاده همانند «وایر» و game of thrones انتظار میرود at&t مبلغ بسیار زیادی را برای ساخت چنین برنامه هایی به اچ بی او دهد که خبری بسیار خوب است تا طرفداران بیش از هر زمانی این شبکه را برای اوقات خود انتخاب کنند. و درواقع هدف اصلی نیز همین موضوع است زیرا استنکی نیز اشاره میکند قصد از انجام تغییرات پخش سریال های بیشتر و عامه پسند تر است. هنوز نمیدانیم چه مقدار سرمایه به hbo انتقال داده شده اما طبق اخبار منتشر شده ظاهرا این موضوع هم‌اکنون از سوی at&t آغاز شده.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*