خانه > اخبار > کمپانی tencent عنوان جدید گیمینگ بازی «تاج و تخت» را برای اسمارتفون ها معرفی کرد.

کمپانی tencent عنوان جدید گیمینگ بازی «تاج و تخت» را برای اسمارتفون ها معرفی کرد.

photo_2017-12-08_21-31-22

بازی تاج و تخت در دنیای گیمینگ به هیچ وجه برای موبایل غریبه نبوده، از همان ابتدا عناوینی همچون got:ascent, conquest و حتی سری جذاب telltale برای اسمارتفون ها منتشر شده. گیم اف ترونز برای دنیای گیمینگ میتواند آثاری محبوب و پرطرفدار را ارائه دهد با فرمولی ساده،به شکلی ساده تر پول در آورد.

 

و حالا طبق اخبار منتشر شده بازی جدیدی با نام winter is coming قرار است توسط تیم توسعه دهنده چینی «yoozoo» ساخته شود و سبک این بازی همچون چند عنوان گذشته استراتژی خواهد بود. یکی از اعضای تیم سازندگان با نام «cui rong» نیز در گردهمایی ChinaJoy در رابطه با این بازی اعلام میکند: کرکتر های سریال در کنار جزئیات شخصی خود دارای لباس های مختلف برای دوره های خاص خواهند بود. ما میخواهیم اکشن و سکانس های مختلف را مخلوط کنیم تا گیمر به تجربه ای کامل برسد. این اولین باریست که hbo به یک شرکت چینی اجازه میدهد تا عنوانی گیمینگ بر اساس مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت بسازد که موضوعی در خور توجه محسوب میشود زیرا چین بازار بزرگی برای بازی های موبایلی قلمداد میشود.

لازم به ذکر است کمپانی برادران وارنر نیز در ساخت این بازی با yoozoo همکاری مستقیم خواهد داشت و در نهایت این بازی توسط tencent منتشر خواهد شد که این روزها در دنیای تکنولوژی فعالیتی گسترده دارد. هرچند تا کنون خبری رسمی از زمان انتشار عنوان winter is coming پخش نشده اما کماکان به اضافه شدن این به امپراطوری بازی تاج و تخت را خوش امد میگویم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*