خانه > اخبار > اخبار سریال > معرفی مارتین به عنوان یکی از قدرتمندترین نویسندگان هالیوود

معرفی مارتین به عنوان یکی از قدرتمندترین نویسندگان هالیوود

همزمان با روزهای پایانی سال ۲۰۱۴ لیست‌های مختلفی از چیزهای گوناگونی منتشر می‌شود. در همین فضا گزارشگر هالیوود لیستی از ۲۵ تن از قدرتمندترین نویسندگان هالیوود را منتشر کرد که جرج آر.آر مارتین در رتبه سوم این رده بندی جای داشت.

جایگاه اول این لیست را خالق هری پاتر، جی کی رولینگ (که هنوز از کتاب‌های هری پاتر او سالانه یک میلیون جلد به فروش می‌رسد.) از آن خود کرد. رتبه بعدی این لیست به استفن کینگ نویسنده مشهور و پر سابقه که ۱۷ مجموعه از کارهای او تبدیل به پروژه‌های سینمایی شده‌اند تعلق دارد. جرج آر. آر. مارتین نیز در این میان با وجود این که نسبت به این نویسندگان تازه وارد محسوب می‌شود جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. با وجود این که وی سال‌ها سابقه حضور در تلویزیون را دارد و مجموعه نغمه ای از یخ و آتش او از سال ۱۹۹۶ به چاپ رسیده است اما نسخهٔ هالیوودی بازی تاج و تخت تنها چهار سال از پخش شدن خود را پشت سر می‌گذراند.fanevent21-1024x682

در این گزارش درباره دلیل حضور قدرتمندانه او در این لیست این چنین نوشته شده است:

فصل چهارم بازی تاج و تخت که در ۱۵ ژون ۲۰۱۴ به پایان رسید موفق شد سریال The Walking Dead را پشت سر بگذارد و با میانگین ۱۸ میلیون بیننده هفتگی و ۷٫۵ میلیون نفر که به صورت غیر قانونی قسمت پایانی را دانلود کردند به عنوان پربیننده‌ترین سریال تلویزیون شناخته شود. بحث های اینترنتی نیز از پس از آن که یکی از قسمت‌های سریال از کتاب‌ها فراتر رفت از نظریه‌های مختلف به مرز انفجار رسید.

۳ دیدگاه

  1. یکی از قسمت‌های سریال از کتاب‌ها فراتر رفت از نظریه‌های مختلف به مرز انفجار رسید.

    منظور کدوم قسمته؟؟

  2. نه احتمالا اون قسمت مربوط به وایت واکرا و کارایی که با بچه کردن و اون مکانی که بودنو اون چیزایی که دیده شده میگن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*