خانه > اخبار > اخبار سریال > ریچارد مدن از خروج زودهنگام خود از مجموعه بازی تاج و تخت خوشحال است

ریچارد مدن از خروج زودهنگام خود از مجموعه بازی تاج و تخت خوشحال است

بازی تاج و تخت برای مدتی نزدیک به یک دهه درجایگاه محبوب ترین سریال تلویزیونی بود و تقریبا برای تمام بازیگرانش بزرگترین سابقه عمرشان را رقم میزد. در این میان ریچارد مدن بازیگر نقش راب استارک در مصاحبه خود میگوید که از ترک زودهنگام سریال شکرگذار است!

در یک مصاحبه «بازیگر با بازیگر» خبرگزاری ورایتی با ریچارد مدن و امی آدامز، شاهد بحث هایی درخصوص بازی تاج و تخت بودیم که چگونه راب استارک در اواخر فصل سوم کشته شد و تبدیل به یکی از معروف ترین سکانس های تاریخ سریال میشود اما مدن پاسخ داد:

«من در پایان فصل سوم کشته شدم؛ چنین اتفاقی خیلی سخت بود چون از اولین زمانی که روی صحنه حضور یافتم تا زمان مرگم حدود پنج سال گذشته بود ولی همین زمان هم برای حضور داشتن در سریال خیلی بزرگ بود. خیلی به من در کسب کردن تجربه و سابقه کمک کرد و چیزهای زیادی رو با پر کردن ۳۰ ساعت در تلویزیون یاد گرفتم. من نسبت به خروج از سریال سپاس گذارم؛ به بازیگرانی که حدود ۱۱ سال درحال بازی کردن این نقش ها بودن باید مدال داد چون این واقعا یک ماراتن محسوب میشه»

ریچارد ادامه داد:

«من دوست دارم چیزهایی رو تجربه کنم که مقداری کمتر رومئو مانند هستن. من ده سال رو مشغول بازی در نقش رومئوهای مختلف بودم. از راب استارک بگیر تا بازی در نقش خود رومئو اون هم دوبار. بادیگارد اولین تجربه جدی من بود»

ریچارد مدن پس از ترک سریال در پروژه های بزرگی به فعالیت پرداخته. از سیندرلا ۲۰۱۵ گرفته تا مدیچی،بادیگارد و راکت من و مدت زیادی از دریافت گلدن گلوب توسط وی برای بازی درنقش دیوید باد نگذشته. احتمال می‌رود درصورت تأیید شدن نقش وی به عنوان ایکاریس در دنیای سینمایی مارول شاهد درخشیدن هرچه بیشتر وی باشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*