خانه > اخبار > اخبار سریال > احتمالا ریچارد مدن جیمز باند آینده شود!

احتمالا ریچارد مدن جیمز باند آینده شود!

هرچند تا کنون مدت زیادی از مرگ گرگ جوان وینترفل گذشته اما کرکتر راب استارک هنوز هم به فراموشی سپرده نشده است که شاید اصلی ترین دلیل آنرا بتوان بازی بسیار خوب بازیگر بریتانیایی راب یعنی ریچارد مدن در طول سه فصل از سریال دانست. حال با توجه به خبری که توسط یک خبرنگار وبسایت the sun پخش شده این بازیگر ممکن است در آینده جیمز باند بعدی سینما شود.

به گزارش این وبسایت پس از عدم حضور دنیل کریگ در آینده فرانچایز به بازیگر بریتانیایی ریچارد مدن پیشنهاد بازی در نقش این شخصیت داده شده و با توجه به حضور پررنگ و بازی فوق العاده وی در سری موفق bodyguard احتمالا توسط باربارا براکلی برای بازی در این نقش انتخاب شود. یک منبع موثق در مصاحبه با the sun اضافه میکند: احتمالا ریچارد قراره این نقش رو قبول کنه. نه تنها ریچارد توی لیست براکلی حضور داره بلکه اون واقعا داره برای انتخاب ریچارد به عنوان بازیگر جیمز باند آماده میشه.

با توجه به این تفسیرات میتوان انتظار داشت که ریچارد مدن پس بالاخره علاوه بر سریال ها در دنیای سینمایی نیز با پروژه های بزرگ خودش را به عنوان بازیگری ماهر معرفی کند. سریال شش اپیزودی بادیگارد که مدت زیادی از پخشش نمیگذرد نظرات مثبت مخاطبین و منتقدین را جلب کرده و از سوی دیگر بازی ریچارد نیز مورد ستایش قرار گرفت. تاکنون از بزرگترین پروژه های سینمایی وی میتوان به لایو اکشن سیندرلا ۲۰۱۵ و «باستیل دی۲۰۱۶» اشاره کرد. هرچند فیلم سینمایی موزیکال-زندگی نامه ای rocketman نیز تا مدتی دیگر اکران میشود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*