خانه > اخبار > اخبار سریال > سوغاتی های سوفی ترنر از دنیای بازی تاج و تخت چه بود؟!

سوغاتی های سوفی ترنر از دنیای بازی تاج و تخت چه بود؟!

هرچند فیلمبرداری فصل پایانی بازی تاج و تخت به پایان رسیده اما همچنان درحال دریافت خبرهایی جدید اتفاقات در پشت صحنه حول محور بازیگران هستیم. برای مثال در یک گردهمایی که توسط ew شکل گرفته بود سوفی ترنر اشاره میکند که چه چیزی را از صحنه سریال برای خودش به غنیمت برده بود. لازم به ذکر است پیش از این نیز اعلام شده بود هر بازیگر میتوانستند یک سوغاتی از صحنه به عنوان یادگاری به همراه خود ببرد.

ترنر در مصاحبه ای قدیمی اشاره میکند که: مطمئنا من چیزهای زیادی رو از نحوه ست شدن لباس شامل کرست ها و چیز های دیگه رو یاد گرفتم و خیلی دوست دارم که کرست رو بیرون از فیلمبرداری سریال هم بپوشم. اما خب بعد از پوشیدنش نفس کشیدن کاملا آسون نیست و اونو با تمام کاستومم میپوشم.

کرست نوعی پوشش با عملکرد گن محسوب میشود که بیشتر در دوران گذشته برای جذاب نشان داده شدن بدن توسط خانوم ها مورد استفاده قرار میگرفت. البته این تمام چیزی نبود که سوفی از گات به دست آورده بود بلکه مدتی پیش نیز وی سرپرستی zunni،سگی که نقش دایرولف لیدی را بازی کرده بود را برعهده گرفت هرچند که متاسفانه مدتی بعد میمیرد اما سوفی ناامید نشده و باری دیگر یک سگ با همان نژاد را تحویل میگیرد. سوفی ترنر همچنین اضافه میکند که میزی ویلیامز و کیت هرینگتون نیز به ترتیب نیدل و لانگ کلاو را به عنوان یادگاری از صحنه برده بودند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*