خانه > اخبار > اخبار سریال > از دست و پنجه نرم کردن با کرایه خانه تا گلدن گلوب؛ روایت جالب ریچارد مدن از گذشته خود

از دست و پنجه نرم کردن با کرایه خانه تا گلدن گلوب؛ روایت جالب ریچارد مدن از گذشته خود

اگر فرزند سلبریتی بودن را فاکتور بگیریم همه به عنوان افراد مشهور و ستاره متولد نمی‌شوند و برای رشد معمولاً با سه فاکتور شانس، تلاش، کوشش سخت و استعداد قابل شناسایی هستند. بازیگر دوست‌داشتنی و برنده گلدن گلوب ما در جدیدترین مصاحبه خود با جیمی فالن برایمان از زندگی با پنج دلار در روز می‌گوید.

چند شب پیش ریچارد در مصاحبه با جیمی فالن به نکات جالبی درخصوص گذشته خود اشاره کرد. وی در پاسخ به سؤال جیمی درمورد زندگی با پنج دلار در روز گفت: «درسته یک چیزی شبیهش؛ من می‌تونستم یک وعده غذایی بخرم یا یک روزنامه»

البته بازی تاج و تخت قضیه را تغییر داد ولی در ابتدا نیت واقعی ریچارد از حضور در سریال تنها پرداخت اجاره خانه ماه‌های آینده بود. وی ادامه می‌دهد:

«وقتی که زمان پرداخت آخرین اجاره خونه بود بهم زنگ زدن که عالی بود. بعدش با دریافت مشاوره خیلی توی پرداخت هزینه چند ماه آینده کمکم کرد»

درنهایت جیمی از وی می‌پرسد که «اگر بازی تاج و تخت اتفاق نیافتاده بود کجا بودی؟» و ریچارد جواب داد: «به خونه پدر و مادرم برمی‌گشتم تا این حد وضعیت متفاوت بود!»

ریچارد مدن از یک فرد معمولی و کم درآمد با چنین گذشته‌ای به یکی از بازیگران با استعداد سینما و تلویزیون تبدیل شده که علاوه به بازی تاج و تخت در مجموعه درخشانی همچون بادیگارد یا فیلم راکت من به بازی پرداخته و احتمالا آینده‌ای بهتر در دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*