خانه > اخبار > اخبار سریال > رایان کُندال از دلیل حمله‌ی دیمون به رینیرا می‌گوید.

رایان کُندال از دلیل حمله‌ی دیمون به رینیرا می‌گوید.

❌ هشدار اسپویل قسمت آخر فصل اول

قسمت پایانی سریال خاندان اژدها، لحظات تکان‌دهنده‌ی زیادی داشت، اما شاید یکی از غافلگیرکننده‌ترین لحظات برای تماشاگران، حمله‌ی دیمون به رینیرا و فشردن گلوی او بود. دیمون همیشه به‌عنوان کاراکتری خشن توصیف شده است، او در قسمت پنجم سریال همسر اولش را به قتل رساند، اما رابطه‌ی او با رینیرا همیشه توأم با عشق و علاقه بوده و این اولین باری است که او با خشونت با رینیرا رفتار می‌کند.

دیمون داشت رنیرا را خفه می‌کرد، زیرا حس کرد ویسریس به او خیانت کرده است.

رایان کُندال می‌گوید:

«این لحظه برای دیمون به‌عنوان یک کاراکتر شگفت‌آور و تکان‌دهنده است اما من فکر می‌کنم از اون دسته چیزهاست که در طول فصل براش زمینه‌چینی شده. دیمون با این‌که به‌طرزی باورنکردنی کاریزماتیکه و شخصیتی عمیقاً پیچیده و جالب داره، توانایی تاریک بودن رو هم داره. مثل آتش زیر خاکستره.»

در این صحنه، دیمون و رینیرا درباره‌ی ادعای او برای تصاحب تخت آهنین بحث می‌کنند. وقتی رینیرا از پیش‌گویی نغمه‌ی آتش و یخ حرف می‌زند، دیمون ناگهان کنترلش را از دست می‌دهد و گلوی رینیرا را می‌فشارد و در حالی که رینیرا به سختی نفس می‌کشد، دیمون می‌گوید:

«رویاها ما رو پادشاه نکردن، اژدهایان این کار رو کردن.»

با این‌که دیمون وسواس برادرش در مورد پیش‌گویی‌ها را مسخره می‌کند، اما وقتی فهمید ویسریس این اطلاعات را از او پنهان کرده است، خیلی ناراحت شد. رایان کُندال می‌گوید:

«وقتی [دیمون] در این لحظه می‌فهمه که ویسریس هیچ‌وقت اون رو به اندازه‌ی کافی به‌عنوان وارث واقعی تخت آهنین باور نداشته تا این چیزی که واضحه به سادگی به رینیرا انتقال داده رو بهش بگه، در هم می‌شکنه. حتی با وجود تمام مشکلاتی که داشتن، اون عمیقاً برادرش رو دوست داشت و بهش اعتماد داشت و ویسریس هیچ‌وقت این پیش‌گویی رو بهش نگفت. اون دیمون رو بی‌خبر گذاشت و این دیمون رو اذیت می‌کنه. به‌جای واکنش دادن با اندوه و ناراحتی که بعداً ازش می‌بینید، با خشم واکنش می‌ده و سر رینیرا خالی‌ش می‌کنه.»

دیمون همیشه می‌خواست خودش را به برادرش ثابت کند. برای این کار تلاش و خطر زیادی کرد، مثل وقتی که در جنگ استپ‌استونز یک تنه به دنبال کرب‌فیدر رفت اما سربازانی را که برادرش برای کمک فرستاده بود، قبول نکرد. حتی مرگ ویسریس این را تغییر نمی‌دهد.

«من می‌گم می‌شه امیدوار بود این آخرین باری باشه که این روی دیمون رو دیدیم، اما رقص اژدهایان تازه داره شروع می‌شه و من روی این حرف حساب نمی‌کنم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*