خانه > اخبار > اخبار سریال > رسوایی‌ای بزرگ، و التماس دیمون تارگرین برای ازدواج با …!

رسوایی‌ای بزرگ، و التماس دیمون تارگرین برای ازدواج با …!

❌ خطر اسپویل ❌

قسمت ۴ HOTD مردم را مجبور به بحث کردن راجع به اتفاقات به نمایش در آمده می‌کند، و اینترنت احتمالا با ری‌اکشن‌ها و میم‌ها منفجر خواهد شد!

در ابتدای این قسمت متوجه می‌شویم که یک سال دیگر نیز گذشته است و «رینیرا» همچنان ازدواج نکرده، در حالی که به دنبال خواستگاری مناسب است. «آلیسنت» و «ویسریس» دارای دومین فرزند خود شده‌اند و «دیمون» به «کینگز‌لندینگ» برمی‌گردد.

در نیمه‌ی اول سریال، دیمون و ویسریس در شرایط خوبی قرار دارند. دیمون جلوی ویسریس زانو می‌زند، و آن‌ دو حتی در رابطه با اینکه کدامشان نزد مادرشان محبوب‌تر بود، شوخی می‌کنند، اما این شرایط عمر زیادی نمی‌یابد.

ما شاهد یک جور لاس‌زنی بین دیمون و برادرزاده‌اش رینیرا می‌باشیم که به حرکات فیزیکی نیز می‌رسد.

در این قسمت رینیرا را با روحیه‌ای افسارگسیخته می‌یابیم، و هنگامی که او یواشکی از قلعه خارج می‌شود تا با دیمون در خیابان‌های کینگز‌لندینگ خوش‌گذرانی کند، اتفاقات خاصی می‌افتد. دیمون او را به یک فاحشه‌خانه می‌برد، و آن دو با یکدیگر صمیمی می‌شوند، اما ناگهان دیمون فکر دیگری به سرش می‌زند و به سرعت محل را ترک می‌کند و رینیرا را در موقعیتی نیمه برهنه در میان مردم عادی رها می‌کند!

وقتی رینیرا به قلعه برمی‌گردد، «کریستون» از دیدنش تعجب می‌کند، زیرا فکر می‌کرد که او تمام مدت در اتاقش بوده است. رینیرا شروع به لاس‌زنی با او می‌کند، و او در ابتدا چندان مشتاق به‌نظر نمی‌رسد، اما در نهایت آن دو شروع به بوسیدن هم می‌کنند و رینیرا مانند دیمون با او صمیمی می‌شود.

شب‌نشینی‌های رینیرا شوکه‌کننده‌ترین بخش قسمت ۴ می‌باشد اما به همین‌جا ختم نمی‌شود.

صبح روز بعد، خبر با هم بودن رینیرا و دیمون توسط «اتو های‌تاور» به دست ویسریس می‌رسد و ویسریس بسیار ناراحت می‌شود.

پس از آن، ویسریس به سراغ دیمون می‌رود و با خشم به او می‌گوید که دخترش را «بی‌عفت» کرده، و حال که دیگر باکره نیست هیچ لردی با او ازدواج نخواهد کرد. دیمون وانمود می‌کند که با رینیرا هم‌بستر شده و حتی تا جایی پیش می‌رود که از ویسریس درخواست ازدواج با رینیرا را می‌کند!

دیمون به ویسریس التماس می‌کند که رینیرا را به او بدهد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*