خانه > اخبار > اخبار سریال > اتفاقات تاریخی تارگرین‌ها پس از «رقص» که HOTD می‌تواند آن‌ها را به نمایش بکشد!

اتفاقات تاریخی تارگرین‌ها پس از «رقص» که HOTD می‌تواند آن‌ها را به نمایش بکشد!

اسپین‌آف سریال GOT در رابطه با وقایع خاندان تارگرین در دوران جنگ داخلی این خاندان می‌باشد، اما این تنها چند دهه از تاریخ ۳۰۰ ساله‌ی شاهان تارگرین را شامل می‌شود. آیا HOTD وقایع دیگری از تاریخچه‌ی خاندان تارگرین را نیز به نمایش می‌کشد؟

تهیه‌کنندگان HOTD اعلام کردند که بدشان نمی‌آید HOTD تبدیل به یک مجموعه سریال شود، و «جورج آر.آر. مارتین» نیز بارها گفته است که دوست دارد دنیای وستروس را بیشتر به نمایش بکشد. در همین حین نیز چندین اسپین‌آف دیگر از این دنیا درحال تولید می‌باشد و به‌نظر می‌رسد تجربه‌ی وقایع و دوره‌های تاریخی دیگری از خاندان تارگرین، کاملاً ممکن باشد.

به‌طور مثال، «شورش رابرت»، ما راجع به وقایع «شورش رابرت» چیزهای زیادی شنیده‌ایم، می‌دانیم که پدر و برادر بزرگ‌تر «ند استارک» توسط «شاه دیوانه» اعدام شدند و ظاهراً خواهرش «لیانا» نیز توسط «ریگار تارگرین» دزدیده شد. این وقایع باعث شد، براثیون‌ها، استارک‌ها، تالی‌ها و ارن‌ها، با موفقیت حکومت را سرنگون کنند.

با این‌حال هنوز وقایع خیلی بیشتری از این دوران برای تجربه کردن وجود دارد، مانند تبعید «جان کانینگتون»، نبرد «ترایدنت» و شکست مفتضحانه‌ی بُرج «جوی». همچنین در این زمان «رابرت براثیون» در دوران اوج خود قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین جنگجویان تاریخ وستروس می‌باشد، نه آن فرد فربه دائم‌الخمر که در GOT شاهدش بودیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*