خانه > اخبار > اخبار سریال > آنچه در قسمت اول HOTD گذشت.

آنچه در قسمت اول HOTD گذشت.

خطر اسپویل کل قسمت اول

به‌طور خلاصه، همسر ویسریس، ایما، حامله است و او به‌دلیل رویایی که دیده است اطمینان دارد که بچه پسر می‌باشد. این آسودگی مهمی برای اوست، زیرا برای داشتن وارثی برای خودش لحظه‌شماری می‌کرد. ویسریس و ایما در حال حاضر نیز فرزندی دارند، شهدخت رینیرا، که دوست دارد تمام مدت به پرواز با اژدهایش سیراکس بپردازد. ما همچنین دیمون، برادر ویسریس را داریم که هر فرصتی گیرش بیاید آشوب به پا می‌کند.

اما برخلاف ظاهرش، مشکلات درونی بسیاری دارد، تنها چیزی که دیمون می‌خواهد این است که وارث برادرش باشد. هنگامی که ایما و فرزندش هنگام زایمان می‌میرند، ویسریس و شورای کوچک با تصمیم سختی بر سر موضوع جانشینی مواجه می‌شوند و در نهایت متوجه می‌شوند تنها دو گزینه دارند، دیمون و رینیرا. اما هنگامی که به گوش ویسریس می‌رسد، که دیمون راجع به فرزند تازه مرده‌اش بد حرف زده است، او تصمیم خود را می‌گیرد.

ویسریس در حالی که بر روی تخت آهنین نشسته است، دیمون را به اتاق تخت فرا می‌خواند تا بابت حرفی که زده است پاسخگو باشد، در نهایت وقتی دیمون از ویسریس می‌پرسد که چرا هیچوقت او را به‌عنوان دست خودش انتخاب نکرد و ویسریس را ضعیف می‌خواند، بحث آن‌ها بالا می‌گیرد و ویسریس به دیمون دستور می‌دهد که به «رون‌استون» بازگردد‌.

با رفتن دیمون، وارث مشخص می‌شود. ویسریس، رینیرا را فرا می‌خواند و به او می‌گوید که قرار است ملکه شود، او از رینیرا بابت آن‌که زمان زیادی را صرف گشتن دنبال وارث کرده است در حالی که تمام مدت او را در کنار خود داشته، عذرخواهی می‌کند. رینیرا از او بابت دیمون سوال می‌کند، اما ویسریس می‌گوید که او وارث مناسبی نبوده است.

سپس رینیرا را در اتاق تخت می‌بینیم که لردهای وستروس در حال یاد کردن سوگند وفاداری به او و پدرش هستند، درحالی که دیمون و معشوقه‌اش میساریا در حال ترک کردن کینگزلندینگ سوار بر کاراکسس هستند.

ویسریس همچنین رازی را با رینیرا در میان می‌گذارد، او فاش می‌کند که اگان فاتح، پیش‌بینی‌ای داشته از زمستانی طولانی با ظلماتی شدید همراه با موجوداتی که نسل بشر را نابود خواهند کرد. پیش‌بینی‌ای که آن را «نغمه‌ای از یخ و آتش» می‌نامد، که در واقع داستان سریال اصلی و سری کتاب‌های مارتین به همین نام می‌باشد.

ویسریس به رینیرا می‌گوید که باید تمام وستروس برای این اتفاق با هم متحد و آماده باشند و در آن زمان، باید یک تارگرین بر تخت آهنین حکومت کند.

و در آخر رینیرا را داریم در حالی که به‌عنوان وارث بعدی نامگذاری می‌شود و در نهایت موسیقی خاطره انگیز GOT

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*