خانه > اخبار > اخبار سریال > بازیگران جدید سریال خاندان اژدها و نقش‌های آن‌ها

بازیگران جدید سریال خاندان اژدها و نقش‌های آن‌ها

با بازیگران جدید و نقش های آن‌ها آشنا شوید:

پدی کانسیداین (The Third Day and The Outsider)، اولیویا کوک (Ready Player One)، اما دارسی (Truth Seekers)، مت اسمیت (The Crown, Doctor Who) بازیگران جدید مجموعه «خاندان اژدها» هستند که به تازگی با شبکه HBO برای بازی در این سریال قرارداد امضا کرده‌اند.

نقش‌های آن‌ها:


* پدی کانسیداین در نقش کینگ ویسریس تارگرین : ویسریس توسط لردهای وستروس برای جانشینی پادشاه پیر، جاهریس تارگرین، در شورای بزرگ در هارنهال انتخاب شد. ویسریس که مردی خونگرم، مهربان و شایسته است، فقط آرزوی پدربزرگ خود را دارد اما همانطور که از بازی تاج و تخت آموخته‌ایم، افراد خوب لزوماً پادشاهان بزرگی نیستند.


* اولیویا کوک در نقش آلیسنت های‌تاور : او دختر اوتو های‌تاور است، دست پادشاه، و زیباترین زن در هفت پادشاهی است. او در ردکیپ بزرگ شده، نزدیک به پادشاه و حلقه داخلی اوست. او هم لطف دربار را دارد و هم تیزبینی سیاسی.

 


* اما دارسی در نقش شاهزاده خانم رینیرا تارگرین : فرزند اول پادشاه. او خون خالص والریایی دارد، و یک اژدها سوار است. بسیاری می‌گویند رینیرا با همه چیز متولد شده است… اما او هرگز یک مرد متولد نشده است.


* مت اسمیت در نقش شاهزاده دیمون تارگرین : برادر کوچکتر پادشاه ویسریس و وارث تاج و تخت، دیمون یک جنگجوی بی همتا و اژدها سوار است که خون واقعی اژدها را در اختیار دارد. اما گفته می شود که هر زمان یک تارگرین متولد می شود، خدایان یک سکه به هوا می اندازند…

۱۰ دیدگاه

 1. توروخدا سریعتر ترجمه کنین??

 2. سریال خیلی خوبیه حرف نداره

 3. تا این بیاد من دق کردم …..

 4. از الان میتونم حدس بزنم دیمون هم مثل دنریس و بابای دنریس یا دیوونه ست یا دیوونه میشه?

 5. ببخشید یه سوال آیا مردان بی چهره هم کشته می‌شوند؟یا اصلا کشتنشون غیر ممکنه؟ ?

 6. پوریا کورش محدثه نگین
  دوباره دور هم جمع شید
  حتی اگر شده از راه دور با هم یک برنامه مشترک بگذارید
  خیلی دلم هواتونو کرده مدتهاست هیچ خبری ازتون نیست
  یاد پادکستها به خیر

 7. توی تیکتاک میگن امیلیا کلارک هم اضافه شده که

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*