خانه > اخبار > اخبار سریال > اطلاعاتی جدید از نویسندگان «خاندان اژدها» که توسط جورج آر آر مارتین منتشر شد.

اطلاعاتی جدید از نویسندگان «خاندان اژدها» که توسط جورج آر آر مارتین منتشر شد.

پس از کنسل شدن اولین اسپین‌آف بازی تاج و تخت یعنی «ماه خونین» که به دلیل حضور برخی بازیگران و پلات نسبتاً جالبش در کانون توجهات قرار گرفته بود، اچ بی او با معرفی کردن یک سریال دیگر با نام «خاندان اژدها» بار دیگر توجهات را به سوی خودش جلب کرد. همان‌طور که از نامش پیداست، این سریال قرار است به گذشته‌ی خاندان تارگرین مخصوصاً در وستروس بپردازد که می‌تواند علاوه بر داستانی جالب، نگاهی کوچک به تاریخ این قاره تا پیش از اتفاقات سریال بیاندازد. به تازگی خالق دنیای نغمه، جورج آر آر مارتین در بلاگ رسمی خود با غافلگیر کردن طرفداران، نام چند تن از نویسندگانی را که قرار است بر روی این مجموعه کار کنند در دسترس قرار داد که نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

۱- وس توک: وی به عنوان دستیار کارگردان در مجموعه «کلونی» حضور داشت که نویسنده‌ی سیزده قسمت از همان سریال هم محسوب می‌شود. در واقع وی را می‌توان دست راست رایان کندال در کلونی توصیف کرد.

۲- کلر کیچل: وی نویسنده‌ای نسبتاً جوان است که به‌خاطر کار بر روی سریال «واچمن» اچ بی او و THE OA شناخته می‌شود. خاندان اژدها اولین فعالیت بزرگ وی محسوب خواهد شد.

۳- تی میکل: این نویسنده‌ی جوان که هم منطقه‌ای مارتین هم محسوب می‌شود، تا پیش از حضور در اتاق نویسندگان اسپین آف، به عنوان دستیار در نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم‌های کوتاه فعالیت می‌کرد و در کنار آن بر روی رمان خود کار می‌کرد.

مارتین درخصوص نقش این افراد اضافه کرد:

«این افراد که با نحوه‌ی کار کردن در روی تلویزیون تاحدودی ناآشنا هستند، ممکن است باعث تعجب‌ عده‌ای شوند که بگویند قرار است در کمک به رایان کندال چه کارهایی انجام می‌دهند؟ در پاسخ باید گفت خیلی کارها. از صحبت درخصوص داستان، نوشتن نکات مهم و پلات شخصیت‌ها تا پرکردن چاله‌های داستان و تصحیح کردن خطاها، بازکردن قسمت‌ها برای فصل اول و حتی فصل‌های بعدی. خاندان اژدها هیچ‌گاه بدون کمک تی، کلر و وس به اینجا نمی‌رسید.»

با این اوصاف باید دید که خاندان اژدها تا چه حد می‌تواند در ارائه‌ی داستانی خوب موفق ظاهر شود و آیا برخلاف ماه خونین می‌تواند نظر اچ بی او را جلب کند یا خیر.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*