خانه > اخبار > اخبار سریال > نگاهی به ایده تازه جورج آر آر مارتین خالق دنیای نغمه درخصوص اسپین افی جدید

نگاهی به ایده تازه جورج آر آر مارتین خالق دنیای نغمه درخصوص اسپین افی جدید

هرچقدر هم که درخصوص بازی تاج و تخت حرف بزنیم یا اسپین آف شب طولانی. هرچقدر هم که طرز تفکر سازندگان سریال را بخاطر به تصویر کشیدن چنین کرکترهای جذابی را تحسین کنیم بازهم این جورج آر آر مارتین است که به درستی میتواند پدر واقعی این دنیا نامیده بشود. اواسط نوامبر بود که مارتین جدید ترین کتاب خود را با محوریت تاریخچه خاندان تارگرین به نام «خون و آتش» منتشر کرد و همچین طی این مدت وی سرنخ هایی جالب درخصوص پایان بازی تاج و تخت در اختیار طرفداران قرار داد. آقای مارتین در جدید ترین اظهارات خود به کتابی که خیلی از مخاطبین هنوز بعد از سالها منتظرش هستند یعنی بادهای زمستان اشاره میکند و اعلام میکند که بزودی خبر اتمام آن به گوشمان خواهد رسید.

جدا از این موضوع قطعا یکی از موضوعاتی که طرفداران پس از اتمام بازی تاج و تخت به آن روی خواهند آورد اسپین آف شب طولانی قلمداد میشود که مراحل انتخاب بازیگرش شروع و احتمالآ فیلمبرداری اولین اپیزود آن تا فوریه آغاز میشود. اما در این بین جورج آر آر مارتین نیز در پاسخ به چندین سوال اطلاعات و ایده هایی تازه در این خصوص در اختیارمان قرار میدهد.

جورج: «این سریالیه که من بهش می‌گفتم شب طولانی، اما شبکه hbo بهم گفت که این اسپین آف رو با این اسم خطاب نکنم پس به همین دلیل تا الان عنوان رسمی اسپین اف نامعلومه. اما هنوزم از اون به عنوان شب طولانی یاد میکنم. این چیزیه که جین گولدمن نوشته و اونها برای ساختن سریال دارن آماده میشن. اینکه نائومی واتس به عنوان یکی از نقش های مهم حضور داره خیلی هیجان انگیزه»

مارتین در خصوص تنوع روایت داستان از سوی جین گولدمن اضافه میکند: «خوب مطمئنا جین باید یکسری چیزهارو اضافه میکرد. اگه به کتاب های منتشر شده نگاه کنید واقعا متوجه میشید که اطلاعات خیلی کمی در موردش (شب طولانی) وجود داره. تنها یکسری چیزهای پراکنده که عموما به داستان های ننه پیر برمیگرده بنابراین جین باید کارکتر هایی مختلف خلق میکرد. وقایع و محتوایاتی متفاوت رو اضافه میکرد»

در نهایت جورج ایده اصلی خودش رو در خصوص اسپین افی جدید بیان میکند: «من یه سری تلویزیونی با نام ;حمل کننده های نیزه; میخوام که وقایع بعد از بازی تاج و تخت رو روایت کنه. اما دیگه قرار نیست داستان جیمی یا جان اسنو رو روایت کنه و اونا دیگه کرکترهای اصلی نخواهند بود. و به این شکل باشه که مثلا به داستان یک سرباز توی سیتی واچ رو روایت کنه. داستانی که حول محور یکی از فاحشه خونه های پیتر بیلیش جریان داره و… شاید بتونم سازنده هارو قانع کنم که همچین کاری رو انجام بدن!»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*