خانه > اخبار > اخبار سریال > سریال خاندان اژدها دنبال بازیگری برای ایفای نقش دیمون تارگرین می‌گردد

سریال خاندان اژدها دنبال بازیگری برای ایفای نقش دیمون تارگرین می‌گردد

ماه گذشته، خبر رسید که اچ بی او دنبال دو بازیگر زن اصلی، برای نقش‌های پرنسس رینیرا تارگرین و ملکه الیسنت های‌تاور می‌گردد، که این باعث شد تا مطمئن شویم که اچ بی او جنگ داخلی خاندان تارگرین‌ها که رقص اژدهایان نام دارد را به عنوان قصۀ اصلی خود انتخاب کرده است.
از برکت وجود سایت نمایشی The Illuminerdi حالا باخبر شده‌ایم که سریال بدنبال یک بازیگر دیگر نیز می‌گردد و این‌بار، برای نقشی که احتمال می‌رود متضادترین شخصیت سریال باشد. این شخص کسی نیست جز شاهزاده سرکش: دیمون تارگرین.

بنابر خبر سایت The Illuminerdi خبر انتخاب بازیگر از این قرار است:

شاهزاده دیمون تارگرین (مذکر، بین ۴۰ تا ۵۰ سال). او که برادر کوچکتر شاه ویسریس است، سوای ولیعهد بودن، جاه‌طلبی برای تصاحب تاج و تخت نداشت. کمتر نظم و قاعده دارد و بیشتر عجول است. ناگفته نماند که به راحتی حوصله‌اش سر می‌رود… تلوخوران از یک سرگرمی به دیگری می‌رود با این شیفتگی همیشگی‌ در پس پرده ذهنش که مهر و احترام برادرش شاه را احتمالن بدست آورد. مایه خوشی اصلی او در کار با شمشیر است اما حتا به عنوان باتجربه‌ترین جنگجوی زمانه خود، بین قهرمان بودن و رذل بودن در نوسان است، که همین او را سرکش حقیقی این مجموعه می‌کند.

برای کسانی که کتاب های شاهزاده سرکش و شاهدخت و ملکه یا تاریخچه خاندان تارگرین در کتاب آتش و خون جرج آر آر مارتین را خوانده‌اند، گنجایش اولیه دیمون جای تعجب ندارد. اژدها سواری که شمشیر دارک سیستر خود را در هوا تاب می‌دهد (یکی از دو شمشیر اجدادی خاندان تارگرین که از فولاد والریایی ساخته شده) به صورت گسترده بعنوان یکی از ترسناک‌ترین هواخواهان رینیرا تارگرین شناخته می‌شود. تماشای به تصویر درآمدن شاه سرکش بدنام روی پرده بسیار جذاب خواهد بود.

بخش دوم این خبر مهم جدول زمان بندی فیلم‌برداری است. قبل‌تر شنیدیم که خاندان اژدها در اوایل ۲۰۲۱ فیلم برداری‌ می‌شود، اما خوب است که حالا تاریخ دقیق‌تری بدست آمده. ۱۰ تا ۱۱ ماه با توجه به استانداردهای صنعت زمان زیادی‌ست، اما شاید با توجه به حجم تولید سریال قابل قبول به نظر رسد.
خاندان اژدها مشترکن توسط رایان کاندال و کارگردان ورزیده بازی تاج و تخت، میگوئل ساپوچنیک تهیه می‌شود، ساپوچنیک همچنین به عنوان کارگردان نیز مشارکت خواهد کرد. حالا که چرخ انتخاب بازیگرها راه افتاده، خیلی طول نخواهد کشید تا از نقش‌های مهم دیگر از جمله شاه اگان دوم نیز باخبر شویم یا کورلیس ولاریون، ملقب به مار دریا. شاید خیلی زود، اسم‌های بازیگران را در مقابل این نقش‌ها بگذاریم. تا آن زمان، منتظر خواهیم بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*